Christoffer Andersson

Vztahuje se k

Plovárna v Malmö v rámci oslav MDŽ zakázala vstup mužům

8.března » Deník.cz
Stockholm - Švédskou společnost, která lpí na rovném přístupu mezi muži ženami, rozdělila dnešní oslava Mezinárodního dne žen v městském bazénu v Malmö. Do něj mají od odpoledne zakázán vstup muži, a to včetně malých chlapců, napsal portál The Local.

MDŽ rozpoltilo švédské město: Na plovárnu pustili jen ženy, lidé se bouří

8.března » Blesk.cz
Švédskou společnost, která lpí na rovném přístupu k ženám i mužům, rozdělila dnešní oslava Mezinárodního dne žen v městském bazénu v Malmö. Do něj mají od odpoledne zakázán vstup muži, a to včetně malých chlapců, napsal portál The Local.

Ve švédském bazénu v Malmö dnes zakázali vstup mužům. Neuvěřitelné, píší návštěvníci

8.března » Svobodné fórum
Švédskou společnost, která lpí na rovném přístupu mezi muži ženami, rozdělila dnešní oslava Mezinárodního dne žen v městském bazénu v Malmö. Do něj mají od odpoledne zakázán vstup muži, a to včetně malých chlapců, napsal portál The Local. „Není v ...

Plovárna v Malmö v rámci oslav MDŽ zakázala vstup mužům

8.března » Týden.cz
Švédskou společnost, která lpí na rovném přístupu mezi muži ženami, rozdělila oslava Mezinárodního dne žen v městském bazénu v Malmö. Do něj mají od odpoledne zakázán vstup muži, a to včetně malých chlapců, napsal portál The Local.

Tato informační stránka o Christoffer Andersson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christoffer Andersson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes