Nor Daniele Andr

Vztahuje se k

Štursa postoupil v Rusku do druhého kola a má jisté body

2.prosince » Týden.cz
Vojtěch Štursa postoupil z 24. místa do druhého kola závodu v Nižním Tagilu a jako první český skokan získá body v této sezoně Světového poháru. Druhý Čech v závodě Tomáš Vančura obsadil 42. příčku a do druhého kola neprošel.

Skokan Štursa postoupil v Rusku do druhého kola a bude bodovat

2.prosince » Sport.cz
Skokna na lyžích Vojtěch Štursa postoupil z 24. místa do druhého kola sobotního závodu v Nižním Tagilu a jako první český závodník získá body v této sezóně Světového poháru. Druhý Čech v závodě Tomáš Vančura obsadil 42. příčku a do druhého kola ne...

Skokan Štursa postoupil v Rusku do druhého kola a bude bodovat

2.prosince » iDNES.cz
Skokan na lyžích Vojtěch Štursa postoupil z 24. místa do druhého kola závodu v Nižním Tagilu a jako první Čech získá body v této sezoně Světového poháru. Druhý Čech v závodě Tomáš Vančura obsadil 42. příčku a do druhého kola neprošel.

Koudelka s Jandou postoupili v Pchjongčchangu do druhého kola

16.února » Aktuálně.cz
V čele je za 109 metrů Slovinec Peter Prevc před Norem Danielem Andrem Tandem a Rakušanem Stefanem Kraftem.

Matura útočí na stupně vítězů, po prvním kole v Kuopiu je čtvrtý

23.února » Deník.cz
Kuopio - Skokan na lyžích Jan Matura je po prvním kole závodu Světového poháru v Kuopiu na čtvrtém místě a po více než dvou letech se může probojovat do elitní desítky. Český reprezentant skočil 124,5 metru stejně jako třetí Němec Severin Freund, ...
Jakub Janda - Český skokan na lyžích

Tato informační stránka o Nor Daniele Andr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nor Daniele Andr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes