Jorge Andres

Vztahuje se k

USA rozšířily sankce na druhého nejmocnějšího politika Venezuely

19.května » Web4Trader
Spojené státy v pátek uvalily sankce na místopředsedu venezuelské vládní socialistické strany, jenž je považován za druhého nejmocnějšího představitele režimu. Diosdado Cabello čelí postihu spolu se svou manželkou a bratrem. Rozšíření sankcí zasáh...

Venezuela spustí další kryptoměnu. Bude krytá zlatem a jmenuje se petro gold

22.února » Web4Trader
Venezuela příští týden zavede další kryptoměnu. Po petru krytém ropou, jehož předprodej byl zahájen v úterý, následuje petro gold, kryptoměna krytá zlatem. Oznámil to prezident Nicolás Maduro. Doufá přitom, že kryptoměny zemi pomohou dostat se z h...

Produkce ropy ve Venezuele prudce padá

13.února » Web4Trader
Produkce ropy ve Venezuele se v lednu propadla na nejnižší úroveň za 30 let s výjimkou krátké stávky v roce 2003, uvedl zpravodajský server S&P Global Platts.

Rusko a Venezuela podepsaly dohodu o restrukturalizaci dluhu

15.listopadu » Web4Trader
Venezuela souhlasila s restrukturalizací dluhů v hodnotě 3 miliardy dolarů za dříve dohodnutých podmínek, uvedl ruský ministr financí Anton Siluanov.

S&P snížila rating Venezuely

14.listopadu » Web4Trader
Ratingová agentura S&P snížila suverénní rating Venezuely pro závazky v cizí měně na „selective default“, poté, co země nedokázala splatit dluhopisy v hodnotě 200 milionů dolarů.

Venezuelské dluhopisy kvůli riziku sankcí klesají

24.srpna » Web4Trader
Cena venezuelských dluhopisů včera prudce klesla v důsledku možných amerických sankcí, které by mohly omezit obchodování s cennými papíry potížemi zmítané země.

Venezuela darovala peníze na Trumpův inaugurační fond

20.dubna » Web4Trader
Občanským neklidem zmítaná Venezuela darovala prostřednictvím státem vlastněné ropné spoelčnosti PVDSA 500 tisíc USD na Trumpův inaugurační fond.

Venezuele docházejí peníze

2.března » Web4Trader
Podle nejnovějších údajů venezuelské centrální banky činí aktuální objem devizových rezerv pouhých 10,5 mld. USD, přičemž země musí jen v roce 2017 splatit dluh ve výši 7,2 mld. USD.

Venezuelané dostanou bankovky s vysokou hodnotou, inflace v zemi akceleruje

17.ledna » Web4Trader
Po více než měsíci odkladů, zmatků a nepokojů se Venezuelané dočkali nových bankovek v nominálních hodnotách až dvatisícekrát vyšší než dosavadní nejcennější bankovky.

Venezuelský bolivar se v pondělí propadl na své historické minimum

28.listopadu » Web4Trader
Venezuelský bolivar v pondělí klesl své historické minimum vůči americkému dolaru, uvádějí data na DolarToday, stránky, která sleduje obchodování na černém trhu s měnou. Momentálně je hodnota 3480 venezuelských bolivarů rovna 1 americkému dolaru. ...

Venezulelská měna má za sebou masivní měsíční oslabení

24.listopadu » Web4Trader
Měsíc listopad ještě neskončil a venezuelský bolívar (VEF) již oslabil o 45 %. Inflace země se pohybuje ve stovkách procent.

Tato informační stránka o Jorge Andres zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jorge Andres" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes