Vladimíra Andrlová

Vztahuje se k

OBRAZEM: Taková byla Carlsbad Classic rallye

17.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Krásné veterány projíždějící krajem mohli o víkendu obdivovat lidé při dvou etapách 6. ročníku soutěže Carlsbad Classic.

Studium fyzioterapie v lázních skončilo fiaskem

12.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Čtyři roky práce na zřízení studijního programu fyzioterapie, pobočky 3. lékařské fakulty University Karlovy (3. LF UK), mohou Karlovy Vary odepsat. A s tím i investice, které do školy Jana Palacha, kde měli mít studenti zázemí.

Studenti z lesnické školy uspěli v silné konkurenci

9.července » Karlovarský deník
Žlutice - Studenti Střední lesnické školy Žlutice Marek Bartůněk, Jiří Moucha a Stanislav Večeřa se ve velké konkurenci v národním kole soutěže Mladí lidé v evropských lesích umístili na velmi dobrém druhém místě v kategorii starší žáci.

Tržní krámky motají zastupitelům hlavu

8.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Pokud karlovarští zastupitelé začnou projednávat roky odkládanou opravu tržních krámků v samém srdci lázeňského území, pak se do sebe pustí jako hokynáři.

Osobnosti z kultury zpovídá Libor Bouček

5.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Každý den od šesti do sedmi hodin uvádí při mezinárodním filmovém festivalu Libor Bouček v IQOS Loungi tři hosty současné kultury.

Sloužit v ochrance, to jde i o život. Zloději v supermarketech jsou agresivní

4.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Pracovat v ochrance nákupního centra se může jevit jako nudná činnost. Ovšem opak je pravdou a dokonce tu jde někdy o zdraví i o život. Což potvrzují dva případy z posledních dní.

Při filmovém festivalu je město doslova ucpáno automobily

4.července » Karlovarský deník
Karlovy Vary – S tím, že jsou Karlovy Vary během Mezinárodního filmového festivalu doslova ucpané lidmi, a tím i auty, se lze jen smířit. Tato největší kulturní akce v České republice je doslova magnetem pro milovníky filmů i návštěvníky, kteří si...

OBRAZEM: Den rodin na Rolavě nejen bavil

13.května » Karlovarský deník
Karlovy Vary – Spousta zábavy, ale také mnoho užitečných informací. Takový byl Den rodin 2018, který připravila nezisková organizace Náhradním rodinám v rekreačním areálu Rolava ve spolupráci s městem.
Jiří Krátký - poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Vladimíra Andrlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimíra Andrlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes