Jaroslav Andrýsek

Vztahuje se k

Pijeme, kouříme, jsme tlustí a je nám to jedno

26.září » blog.idnes.cz
Typický Čech pravděpodobně vypadá jako obézní piják s věčně zapálenou cigaretou. Podle studie britského serveru Clinic compare jsme nejnezdravější zemí na světě. Co z toho vyplývá pro naše životy?

Nechte nám "Tuzemák", i kdyby byl karcinogenní!

21.září » blog.idnes.cz
Evropská komise nás zachraňuje. Když nepomohl zákaz používání názvu Rum, je třeba zakázat i tekutinu s názvem Tuzemák. Mohl by být karcinogenní. Chtějí nás zdravé a střízlivé. Presumpce neviny pro náš nebohý "rumíček" se nekoná.

Pohled politika vždy směřuje vpřed

4.září » blog.idnes.cz
Parta slušně oblečených pánů a dam pózuje před fotoaparáty a kamerami. Představují programy pro následující volby. A všichni hledí hrdě vpřed a slibují, co všechno udělají. Ani jeden nemluví o tom, co už dokázal. Proč?

Když nebudou dálnice, nebude se jezdit

16.srpna » blog.idnes.cz
Ekologické organizace se snaží zablokovat stavbu dálnic. Jejich boj má přispět k lepšímu životnímu prostředí. Ale jak je to doopravdy?

Dávky, dary, dotace

1.srpna » blog.idnes.cz
Rodina paterčat přišla o sociální dávky, protože obdržela dar ve formě sbírky. Rozhodl soud správně? Kotlíkové dotace jsou jen pro ty, co vystojí frontu a nepředběhne je kurýr. Je to spravedlivé rozdělování?

Ortel, Banga, diskuse na internetu a soudy

31.července » blog.idnes.cz
Zpěvák Radek Banga protestoval při Zlatém slavíkovi proti kapele Ortel pískáním a odchodem ze sálu. V bouřlivé internetové diskusi, která se následně strhla, nechyběly urážky a výhrůžky. Co všechno je na tom špatně?

Neobjektivní objektivita politických diskusí

27.července » blog.idnes.cz
Rozhovory a diskusní pořady si zakládají na objektivitě a rovné příležitosti na prezentaci názorů a postojů všech zúčastněných. Osoba moderátora však mnohdy rozhoduje, jak z toho která osobnost vyjde.

Důchodové pilíře a narovnané podnikatelské prostředí

25.července » blog.idnes.cz
EET posloužilo k narovnání podnikatelského prostředí. Restauratéři přestali šidit stát … a tak museli zdražit. Doputuje do státní kasy více peněz? A bude na důchody?

Bezpečnostní rám jako záminka pro násilí

22.července » blog.idnes.cz
Zavraždění dvou policistů zbraněmi ukrytými na Chrámové hoře v Jeruzalémě přimělo Izrael instalovat u vstupu na toto místo bezpečnostní rámy. Proč se toto opatření stalo záminkou pro další vraždy?

Dvojí kvalita potravin! Co s tím bude dělat EU?

11.července » blog.idnes.cz
Test kvality potravin prokázal, že dostáváme pod stejnou značkou ve stejném balení podstatně horší produkty než Němci. Bude s tím něco dělat Evropská unie?

Úspěšné odhalení ekonomických migrantů

9.července » blog.idnes.cz
Tým výzkumníků z Middlesex Univerzity v Londýně prokázal výzkumem vedeným mezi migranty, že téměř jedna pětina z nich je migranty ekonomickými. Jen více takových výzkumů!
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jaroslav Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes