Zdeněk Andrýsek

Vztahuje se k

Dominik bere stříbro, Šobáň bronz

26.března » idobryden.cz
Čtrnáctý ročník Mariášové ligy Za Moravú dopsal v Březolupech poslední kapitolu, cennou trofej zvedl nad hlavu Vladislav Pyclík z Moravského Písku. Na bednu jej doprovodili zástupci Uherskohradišťska, stříbrný Bohuslav Dominik z Ostrožské Lhoty a ...

Šobáň s Dominikem ještě zabojují

12.března » idobryden.cz
I když lídr průběžného pořadí Mariášové ligy Za Moravú má dvanáctibodový náskok, ještě nemá vyhráno. Rozhodnutí přinese až závěrečné kolo v Březolupech, které je na programu v neděli.

Králem mariášníků je už podruhé Dominik

20.března » idobryden.cz
Je dobojováno, trofej pro vítěze 13. ročníku Mariášové ligy Za Moravú ukořistil Jakub Dominik z Ostrožské Lhoty, který se v historii karbanické soutěže radoval už podruhé a vyrovnal tak rekord Stanislava Matějky ze Svárova.

Králem mariáše je Vaculík

31.března » idobryden.cz
Finiš už nic nezměnil. Vítězem dvanáctého ročníku mariášnické ligy Za Moravú se stal s luxusním náskokem deseti bodů Jaromír Vaculík z Uherského Brodu, který v tradiční derniéře v Březolupech obsadil deváté místo.

Tato informační stránka o Zdeněk Andrýsek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Andrýsek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes