Antonio Angelis

Vztahuje se k

Perpetuum Podcast 016 - Antonio De Angelis

17.září » RAVE.cz
Italský rodák momentálně žijící v Londýně Antonio De Angelis si před rokem odbyl svoji českou premiéru právě v brněnském klubu Perpetuum, konkrétně na akci Dirty Trip. A nyní přispěl svým mixem i do série klubových podcastů - tak přejeme příjemný ...

Charlton zahraje v dubnu v Brně!

8.února » RAVE.cz
Na dubnovou klubovku Dirty Trip, která v minulosti hostila jména jako Inigo Kennedy, Antonio De Angelis, Marika Rossa, Mark Archer nebo THNTS, dorazí tentokrát holandský producent Charlton!

Headlinerem dalšího Dirty Tripu bude Goncalo M!

31.července » RAVE.cz
Další díl brněnské klubovky Dirty Trip, konkrétně díl s pořadovým číslem devatenáct, zná svého headlinera. Po jménech jako byli THNTS, Marika Rossa, A.Professor nebo Antonio De Angelis, dorazí 13.10.2017 hardgroove velikán Goncalo M.

Nee`ovy fotky z Dirty Tripu s Antoniem De Angelisem

25.dubna » RAVE.cz
Nevšední hudební zážitek nám v pátek přiletěl z Londýna dopřát zástupce labelu Children Of Tomorrow Antonio De Angelis!

Mrkni se na line upy pro 16. týden

21.dubna » RAVE.cz
Dirty Trip přiveze Antonia De Angelise, Roxy má duo Extrawelt, Storm české houseové legendy a Ostravu ovládne Let It Roll. Tak vybírej!

Antonio De Angelis: Fabric je jeden z nejlepších klubů

17.dubna » RAVE.cz
Už v pátek čeká italského producenta žijícího v Londýně debutové vystoupení v Česku. Své hypnotické techno bude Antonio De Angelis přednášet v brněnském Perpetu na akci Dirty Trip. Tak se začti do aktuálního rozhovoru.

Antonio De Angelis vystoupí v dubnu poprvé v Česku

20.února » RAVE.cz
Nezastavitelný italský producent, který nyní žije v Londýně, zahraje 21. dubna poprvé v Česku. Antonio De Angelis se představí v Brně na párty Dirty Trip.

25 nejlepších techno tracků v roce 2016

29.prosince » RAVE.cz
Které tracky hýbaly technem v tomto roce? Stejně jako v roce 2014 nebo 2015, tak i letos jsme sestavili žebříček pětadvaceti tracků, které v tomto roce vyšly. Chybí nám váš favorit? Napište nám!

Tato informační stránka o Antonio Angelis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonio Angelis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes