15
new stories - click to show

Andrew Angelov

Related to

Problémy s erektilní dysfunkcí je potřeba řešit včas

19.April » Kamoska.cz
V každém vztahu se někdy mohou projevit překážky, které nám brání ve spokojeném sexuálním životě. U vašeho partnera to může být právě erektilní dysfunkce, kterou muži mnohdy chtějí přehlížet až do té doby, kdy už je poměrně pozdě s tím něco dělat....

Distanční výuka je peklo pro děti i rodiče. Jak to ale školákům zpříjemnit, aby to zvládli tak dobře, jak jen to jde?

26.February » Proženy.cz
Žádné povídání a blbnutí s kamarády, žádný osobní kontakt s učiteli, jen zdi vlastního pokoje, monitor počítače a sluchátka na uších. Tak vypadá už mnoho měsíců školní výuka. Jak moc tím děti trpí? A jak jim ulehčit učení?

Trápí vás zápach z úst: Zkuste řešení bez chemie a zlepšete i zažívání

20.October » iReceptář.cz
Drží si od vás větší odstup vaši blízcí nebo kolegové v práci? Pokud ano, příčinou nemusí být strach z viru, ale zápach z úst. I když si totiž zuby čistíte poctivě dvakrát denně, vonný dech vám to nezaručí. Pokud nechcete sáhnout po chemických úst...

Sex: Kdy je na něj moc brzy, a kdy moc pozdě?

3.May » Proženy.cz
Nový přítel, randění a jedna zásadní otázka. Kdy je pravý čas se s ním vyspat? Platí pravidlo tří schůzek, nebo je lepší čekat déle? Anebo naopak čas moc neřešit a začít si užívat od první vteřiny?

Tato informační stránka o Andrew Angelov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrew Angelov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes