Vu Viet Anh

Vztahuje se k

Zlatý most ve Vietnamu: Turisté v nejlepších rukou

6.srpna » Aha!
V samotném srdci Vietnamu otevřeli začátkem června novou atrakci. Jmenuje se Cau Vang, tedy zlatý most, a ve výšce 1400 metrů nad mořem ho drží dvě obrovské betonové ruce.

Zlatou stuhu nesou obří betonové ruce. Prohlédněte si nový turistický klenot Vietnamu

2.srpna » E15.cz
Krátce po svém červnovém otevření se stal vietnamský Cau Vang neboli Zlatý most hitem sociálních sítí. Vyhlídkový most pro pěší je 150 metrů dlouhý a stojí na vrcholku hory Ba Na Hills v nadmořské výšce 1400 metrů.

VIDEO: Vietnam má novou atrakci - zlatý most s "božíma rukama"

1.srpna » Týden.cz
Novou turistickou atrakci před několika týdny otevřeli ve středním Vietnamu. Výletníky, kteří zamíří do horské oblasti zvané Ba Na Hills, nyní láká takzvaný "zlatý most", který drží dvě obrovské betonové ruce. Stavba bezesporu patří k těm nejúchva...

Historicky první zlatá medaile z Austria Open Poomsae G-1

29.června » e-sportfoto.cz
Ondřej Havlíček získal zlatou v individuální kategorii a stříbrnou v páru s Petrou Novotnou. Týmu ve složení Kateřina Svítilová, Ludmila Rosenbaumová a Judita Hájková se podařilo vybojovat další stříbrnou medaili. Lenka Šimečková obhájila zlato v ...

Tato informační stránka o Vu Viet Anh zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vu Viet Anh" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes