Markéta Aniolová

Vztahuje se k

Interiér: Dětský pokoj pro malou slečnu

20.září » Dům a byt
Když jsme byli podruhé na návštěvě u bytové architektky a designérky Markéty Aniolové, abychom si nafotili předělaný dětský pokojík, hned jsme znali odpovědi na dopis paní Jitky. Tato proměna by mohla být přesně to, co požaduje.

Útěk z korporací: příběhy lidí, kteří opustili velké firmy

30.ledna » iHNed.cz
Zdlouhavé korporátní rozhodování brání změnám. Jedním z důvodů, proč zaměstnanci odcházejí, je nemožnost chod firmy ovlivnit. Začínají znovu v malých firmách, start-upech nebo úplně nové branži.

Garsonka jako hotelový pokoj: Jak dopadla proměna mini bytu na pronájem?

10.srpna » Proženy.cz
Dostat do prostoru o výměře asi 13 metrů čtverečních vše potřebné se zdá být nereálné. My vám však na příkladu jedné pražské garsonky dokážeme, že když se chce, tak to jde.

Trendy v interiéru pro rok 2016 očima bytového designéra

8.března » InHaus.cz
Tak jak se každoročně dle sezóny mění trendy v módním průmyslu, tak i interiéry podléhají módním vlivům. Jaké barvy budou letos “in”? Jaké materiály a jaké styly se budou nosit v roce 2016? Budou stále žádané neutrální barvy či to v tomto roce bud...

Tato informační stránka o Markéta Aniolová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Aniolová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes