Christine Ann

Vztahuje se k

Dresslily – 3 svetry a ochranné sklo na iPhone

3.dubna
Dávno tomu, kdy jsem na blogu naposled psala o e-shopu Dresslily. Resp. o tom, že jsem si z něj v rámci spolupráce něco vybrala, abych s tím pak brázdila ulice a sklízela pohledy plné obdivu. Aspoň teda doufám, že byly obdivné… Jde o jeden z asijs...

New Yorker v Česku vydělal téměř půl miliardy. Zisk zvýšil o třetinu

16.července » Euro.cz
Oděvní řetězec New Yorker v Česku loni zvýšil zisk o třetinu na 460 milionů korun. Tržby společnosti stouply o 17 procent na 2,37 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti.

New Yorker v Česku zvýšil zisk o třetinu, vydělal skoro půl miliardy

16.července » E15.cz
Oděvní řetězec New Yorker v Česku loni zvýšil zisk o třetinu na 460 milionů korun. Tržby společnosti stouply o 17 procent na 2,37 miliardy korun.

Řetězec C&A je opět v zisku

13.září » iHNED.cz
Oděvní řetězec C&A je v Česku po letech ztrát v zisku. Loni hospodařil se ziskem 19,8 milionu korun, v roce 2014 se nacházel ve ztrátě skoro 32 milionů korun. Švýcarská značka je jedničkou na českém trhu s oblečením. Zisky skoro všech dalších prod...

Zisk oděvního řetězce New Yorker se v Česku loni ztrojnásobil. Tržby meziročně stouply o pětinu

19.července » iHNed.cz
Loňský zisk oděvního řetězce New Yorker činil 344 milionů korun. Loni otevřel jednu novou prodejnu a jinou převzal po sloučení s firmou Ann Christine. V tomto roce se chce společnost zaměřit na renovaci.
Taťána Kuchařová - Miss World 2006
Eva Hrušková - Česká herečka

Tato informační stránka o Christine Ann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Christine Ann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes