Jiří Antal

Vztahuje se k

Jak zatočit s plevelem na zahradě

25.srpna » Novinky.cz
Mít ze zahrádky malý soukromý ráj je tichým snem snad každého zahrádkáře. Ovšem co práce, pečlivosti a vytrvalosti to obnáší, ví jen ten, kdo se do plnění takového snu pustil. Ať už zahradničí na pozemku zděděném či zakoupeném, potýká se s všudypř...

Lilie jsou královnami letní zahrady

5.srpna » Novinky.cz
Patří mezi nejkrásnější cibulnaté květiny kvetoucí v červenci a v srpnu. Lilie zaujmou jak svým vzrůstem, tak i rozmanitou barevnou a tvarovou škálou květů, některé až omamnou vůní. Co udělat pro to, aby nás mohly těšit svou krásou?

Pivoňky - krásné a vytrvalé rostliny s léčivými účinky

8.července » Novinky.cz
Pivoňky jsou mohutné, výrazné a dekorativní vytrvalé byliny nebo keře. Najdeme je na všech světadílech severní polokoule. Jejich centrem rozšíření je Středomoří, Kavkaz a Čína. Ze Severní Ameriky pocházejí pouze dva druhy.

Pořiďte si do bytu praktické čističky vzduchu v květináči

18.února » Novinky.cz
Trpíte častými bolestmi hlavy? Necítíte se úplně fit, když dlouho pobýváte v uzavřeném prostředí kanceláře nebo domova? Právě v zimním období, kdy se větrá minimálně, spolurozhoduje o naší kondici kvalita vzduchu. Pomoci mohou biočističky v květin...

Tato informační stránka o Jiří Antal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Antal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes