Yuriy Anton

Vztahuje se k

Porciunkule pokračuje v železné tradici, na radnici promluví o půlnoci obři

Hostinné - První srpnový víkend bude patřit jako obvykle v Hostinném oblíbené slavnosti, která do města přiláká tisíce návštěvníků. Porciunkule nabídne celou řadu žánrově rozmanitých kapel a interpretů.

Nevšední program dětí s rodiči

17.července » Krkonošský deník
Kuks - Království síly v Kuksu. Takový nese název letní rodinný kemp, který v úterý a v dalších dnech probíhá v perle baroka.

NEOBYČEJNÉ STAROSTOVÁNÍ: Lucie Potůčková v čele odporu občanů proti festivalu

17.července » Krkonošský deník
Mladé Buky – Seriál Deníku s názvem Neobyčejné starostování odhaluje nevšední náplň práce podkrkonošských starostů. Tentokrát jedeme do Mladých Buků za Lucií Potůčkovou.

Bouřka řádila. Zlomila větve, zapálila strom a smetla i stan

22.června » Krkonošský deník
Trutnovsko - Horké letní počasí na několik dní ukončily místní bouřky, které se ve čtvrtek odpoledne přehnaly i Podkrkonoším. Poryvy větru i řádění blesků zaměstnaly hasiče.

V Černém Dole si užili prvomájovou recesi

Černý Důl /FOTO/ - Prvomájový retro průvod vyrazil v úterý od areálu bývalého učiliště v Čisté v Krkonoších na náměstí v Černém Dole. Zapojila se do něj řada vyzdobených historických vozidel, nechyběly traktory ani hasičská cisterna.

Zemřel Antonín Maněna, šéf ochranky a přítel Václava Havla. Bylo mu 71 let

Trutnov - Ve věku 71 let zemřel Antonín Maněna, někdejší ředitel hradní policie a přítel bývalého prezidenta Václava Havla. Na webu o tom dnes informovala Knihovna Václava Havla.

Vzácní nosorožci ze Dvora Králové stojí na náměstí v New Yorku

19.března » Krkonošský deník
Dvůr Králové - Poslední tři žijící nosorožci severní bílí Sudán, Nájin a Fatu, kteří patří Safari Parku Dvůr Králové a žijí v keňské rezervaci Ol Pejeta, mají největší sochu svého druhu na světě.

Hasiči měli napilno, silný vítr lámal stromy

17.března » Krkonošský deník
Náchodsko - Silný vítr dnes přidělal práci hasičům. Od rána vyjížděli k několika zlomeným či vyvráceným stromům. Některé domácnosti jsou dokonce bez proudu.

Tato informační stránka o Yuriy Anton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yuriy Anton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes