Radim Antonovič

Vztahuje se k

Klaudu vystřídal Valúch

18.srpna » idobryden.cz
Éra Ivana Klaudy na postu hlavního kouče hokejistů HOKEJ Uherský Ostroh je minulostí, tým do nové sezony povede trenérský tandem Ján Valúch, Alois Miklík. Nečekaná rošáda? Kdepak.

Vyhrají Broďané základní část?

16.února » idobryden.cz
Hokejisté Uherského Brodu útočí na vítězství v základní části Krajské ligy! I když nemají osud ve vlastních rukou, jejich šance je poměrně vysoká. Na lídra z Velkého Meziříčí aktuálně ztrácejí čtyři body, ale mají zápas k dobru.

Do bojů s Valúchem i Antonovičem

2.září » idobryden.cz
Hokejisté Uherského Ostrohu poprvé vyjedou na led až dnes. Finalista play off krajské ligy mužů pod vedením trenéra Ivana Klaudy odstartuje přípravu na nový ročník tři týdny před jeho zahájením.

Ostrožané skončili těsně pod vrcholem

16.dubna » idobryden.cz
Po loňské spanilé jízdě, ve které se hokejisté Uherského Ostrohu probojovali až do zápasů o druholigovou baráž, se letos svěřencům trenéra Ivana Klaudy podařilo probojovat do krajského finále, ve kterém podlehli hokejistům Velkého Meziříčí. Do sez...

Finále pojistil Antonovič

15.března » idobryden.cz
Hokejisté Uherského Ostrohu dál živí druholigový sen, když postoupili do finále play off Krajské ligy! V semifinálové sérii vyřadili ve dvou zápasech Velkou Bíteš, vítěze základní části. Velká Bíteš - UH.

Hokejem se stále baví

29.února » idobryden.cz
Před rokem zažívali hokejisté Uherského Ostrohu parádní konec sezony. Jako nejlepší tým základní části Zlínské krajské ligy vybojovali postup do baráže o druhou ligu.

Tato informační stránka o Radim Antonovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Antonovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes