Vlaďka Antošová

Vztahuje se k

Vlaďka Antošová: Cui bono neboli Komu to prospěje?

16.března » ParlamentniListy.cz
Zač vlastně vyšli studenti před školy? Vědí to vůbec oni? Obávám se, že ne! Obávám se, že jen posloužili organizátorům z řad opozice, Sorosových neziskovek, zmatených „umělců“ a jiných, jako užiteční idioti.

Vlaďka Antošová: Kdo nám upeče chleba? Kdo nám postaví dům?

Stav našeho učňovského školství, je čím dál tím víc katastrofální. Sehnat instalatéra, elektrikáře, či zedník a kominíka je nadlidský úkol. Ale proč tomu tak je? Odpověď je alespoň z mého pohledu jednoduchá.

Vlaďka Antošová: Prohlášení „nevzdělané, venkovské seniorky“

Začnu tím, že nejsem ani nevzdělaná, ani z venkova a dokonce ani seniorka. Přesto volím prezidenta Zemana. Ano, volím pana Zemana a vím proč. Také vím, proč nevolím pana Drahoše.

„Kdo může zlu zabránit a nezabrání, je za ně odpovědný.“

26.května » Pravý prostor
VLAĎKA ANTOŠOVÁ To není z mé hlavy, je to citát z Talmudu. A je to krystalická pravda. Ale proč právě tento citát? Je to jednoduché. Chci se zamyslet nad viníky teroristického útoku v Manchesteru a nejen tam ale i ve zbytku Evropy. Kdo je viník? K...

JXD se znovu pustil do Konvičky: Milý chlapče...

23.září » ParlamentniListy.cz
Redaktor týdeníku Reflex Jiří X. Doležal si nedávno došlápl na „severomoravskou führerku Bloku proti islamizaci Vlaďku Antošovou,“ což nebylo bez odezvy. Postavil se za ni její syn, který se pokusil podpořit její snahy a rozhodl se napsat přímo au...

Nesahejte na mou islamofobní maminku!

23.září » Reflex.cz
Před několika dny jsem si dělal legraci ze severomoravské führerky Bloku proti islamizaci Vlaďky Antošové. Je dojemné, jak mají antiislamisté spořádané rodinné hodnoty. Za paní Antošovou se nejprve anonymně a pak i s podpisem postavil její dospělý...

Blok proti islámu chystá předvolební striptýz!

9.září » Reflex.cz
Svlékat se bude předsedkyně BPI Vlaďka Antošová, hrou na kytaru to doprovodí Rajko Doleček a celou akci svou autoritou válečného veterána zaštítí za Úsvit/BPI pan Miroslav Lidinský. A samozřejmě – muslimům bude vstup přísně zakázán!

Tato informační stránka o Vlaďka Antošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlaďka Antošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes