Michaela Antůšková

Vztahuje se k

Mladí fotografové vystavují v Máji

10.května » Pražský patriot
V reprezentativních výlohách obchodního domu Tesco na Národní třídě si lze až do konce školního roku prohlédnout malý výběr velkoformátových fotografií z tvorby dětí z kroužku Michaely Antůškové, který pracuje při ZŠ Brána jazyků v Praze 1 a v těc...

Dětská fotografická výstava FOTOKROUŽKU Michaely Antůškové / Portrét

12.března » iFotoVideo.cz
Dětská fotografická výstava FOTOKROUŽKU Michaely Antůškové. Výstava má název Portrét a věnuje se všem nadšeným dětem ze základních škol, které baví fotografovat a být kreativní.

Fotografie talentovaných dětí a studentů najdete v Galerii 1

11.března » Pražský patriot
Fotografie mladých umělců nabízí aktuální expozice v Galerii 1. Tvoří ji dvě části: Foto-portrét a Města snů. Foto-portrét – tak se jmenuje výstava fotografií talentovaných dětí z fotokroužku Michaely Antůškové z Prahy 1. Města snů představují sní...

Fotosoutěž 9

17.října » blog.idnes.cz
Poslední série soutěžních fotografií, jejichž autory jsou děti z Fotokroužku Prahy 1, který vede paní Michaela Antůšková. Posuďte sami, jak se jim povedly :)

Fotosoutěž 7

7.října » blog.idnes.cz
Další série soutěžních fotografií je zde (už nás čekají jen poslední dvě). A určitě stojí za shlédnutí. Těší nás, že se do soutěže zapojili i zástupci velmi mladé generace a to nejen z Fotokroužku Prahy 1 paní Michaely Antůškové.
Adam Mišík - Český zpěvák

Tato informační stránka o Michaela Antůšková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Antůšková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes