Iva Apanasenková

Vztahuje se k

Taxikáři už by si konečně měli najít jiného koníčka než nadávání, stěžování a stávkování

3.října » blog.idnes.cz
Už mě to nebaví. Dokonce mě to přímo otravuje. Stávka taxikářů proti Uberu. Jediným logickým důsledkem je a bude zvýšený zájem o Uber a jejich služby. Kdo ještě netušil a nezkusil, ochutná neznámé „ovoce“. Uber má reklamu zdarma.

Česká invaze do Německa. Za kvalitou. Na muslimy však v útratě peněženka nestačí

2.října » blog.idnes.cz
Kvalita, respektive nekvalita, potravin i drogerie nutí běžného člověka k nákupním výletům, které by si klidně odpustil. V Drážďanech na parkovišti byla většina Čechů. Smutný pohled je ale do košíků českých žen a přistěhovalců.

Tantrická oslava podzimní rovnodennosti

25.září » blog.idnes.cz
Většina si pod pojmem tantra představí sex. Při oslavě magické noci čekejte hry, rituály, svíčky, důvěru, masáže, zkoumání sebe i druhých. A také saxofon. Sami si určujete hranice, zda a kam druhé pustíte. Tuto noc se plní přání.

Rozchody a konce bolí… V politice je to ale často naopak

21.září » blog.idnes.cz
Když končí vztah, máme srdce bolavé. Je nutné uzavřít historii a vítat budoucnost. Teď končí volební období a mě to vůbec nebolí. Přemýšlím, za co vlastně politikům poděkovat. A co nás dál čeká…

Střet generací i kultur v Praze na Jiřáku

20.září » blog.idnes.cz
Pokud právě teď budete procházet náměstím Jiřího z Poděbrad v Praze, zažijete euforii ze střetu různých světů. Živo, radost, hudba, staří, mladí, děti, farmáři, maminky s kočárkama, Češi, cizinci…. Žádný problém.

Pan učitel rád děti mixuje. A děti to nebolí

20.září » blog.idnes.cz
Volíme si svoje místo? Ve škole možná. Dokonce si nemůžete vybrat ani své místo v tramvaji, vlaku či v práci. Pokud nejedete zrovna z konečné. I v životě si můžete vybrat na začátku, pak už jen manévrujete mezi okolnostmi.

Uberománie a taxikologie

19.září » blog.idnes.cz
Už zase stávkovali taxikáři proti službě Uber. Neměl by jim někdo už konečně vysvětlit, že maso v cukrárně nikdy nedostanou? A to ani kdyby tam nocovali a cukráře utloukli rakvičkama. Pravidla netvoří přeci samotní řidiči Uberu.

Fotbal Slavie - Sparta a policejní manévry

17.září » blog.idnes.cz
Fotbalové utkání Slavie – Sparta se koná dvakrát do roka. Z toho na fotbalovém stadionu Slavie jednou. Pokud jste náhodou nedaleko stadionu, nechtěně se zúčastníte i policejních manévrů. Zážitek. Napětí. Kam se hrabe fotbal.....

Uber na letišti aneb sdílená ekonomika v praxi

15.září » blog.idnes.cz
Taxikáři napadli na letišti řidiče Uberu. Pokrok však nelze zastavit a moderní technologie jsou všude kolem nás. Logickým následkem jsou změny ve službách. A třeba právě sdílení aut, tedy Uber.

Nákupní orgie místo sexu

15.září » blog.idnes.cz
Nákupní šílenství začíná právě dnes. Dny Marianne jsou jen jednou do roka. Tržby v maloobchodě musí nutně po tomto víkendu zaznamenat rostoucí trend. Tyto orgie se týkají všech žen, kromě těch právě zamilovaných.

Laciný luxus. Za rohem…

14.září » blog.idnes.cz
Je to slastný pocit koupit krásnou a kvalitní věc levně. A mně se podařilo koupit látku s průkazem původu. Je určena na pánské obleky. Tenká vlna. Super 110’S. Hedvábí. Luxus. Pouze pro pány.

Masaryk, hrdý Čech, hrdobec a domácí úkoly

14.září » blog.idnes.cz
Dneska je to 80 let, kdy zemřel první prezident ČR Tomáš Garrigue Masaryk. Jistě právě jeho lze označit za hrdého Čecha, svým životem šel příkladem i dalším generacím. A mě se právě díky tomu dnes všechny tyhle termíny spojily.
Jan Tříska - Český herec

Tato informační stránka o Iva Apanasenková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Apanasenková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes