Alexej Arnautov

Vztahuje se k

Lukjaňuk zahájil českou misi

21.dubna » Autosport.cz
Rallye Šumava Klatovy je první soutěží českého šampionátu pro ruskou dvojici Alexej Lukjaňuk – Alexej Arnautov. Ti se letos stanou jeho pravidelnými účastníky a mohou bodovat na celkem pětici podniků.

Barum rally: Kopecký obhájil titul v českém mistrovství v rally

5.září » I-Motorsport.cz
Tovární posádka ŠKODA Jan Kopecký/Pavel Dresler vyhrála Barum Czech Rally Zlín a v předstihu tak obhájila titul v českém mistrovství v rally.

Triumf značky ŠKODA na Barum rally: Kopecký obhájil titul!

29.srpna » NOVA Sport
Tovární posádka ŠKODA Jan Kopecký/Pavel Dresler vyhrála Barum Czech Rally Zlín a v předstihu tak obhájila titul v českém mistrovství v rally (MČR). Kopecký po vítězstvích v letech 2004, 2012 a 2015 vyhrál domácí mistrovství počtvrté. Zkušený jezde...

Triumf značky ŠKODA na Barum rally: Kopecký obhájil titul v českém mistrovství v rally

29.srpna » Autosportfoto.sk
Bezchybná bilance: Posádka Jan Kopecký/Pavel Dresler dosáhla v pěti dosavadních závodech pěti vítězství v sezóně v domácím mistrovství MČR a v předstihu si zajistila titul.

Triumf značky ŠKODA na Barum rally: Kopecký obhájil titul v českém mistrovství v rally

29.srpna » sportovnilisty.cz
Tovární posádka ŠKODA Jan Kopecký/Pavel Dresler vyhrála Barum Czech Rally Zlín a v předstihu tak obhájila titul v českém mistrovství v rally (MČR). Kopecký po vítězství v letech 2004, 2012 a 2015 vyhrál domácí mistrovství počtvrté. Zkušený jezdec ...

Tato informační stránka o Alexej Arnautov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexej Arnautov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes