Prague Arnold

Vztahuje se k

ČPP startuje jarní kampaň s novým připojištěním KLIKA

21.dubna » iProsperita.cz
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group odstartovala koncem března kampaň s mottem „Máte KLIKU, zaplatíme škodu i Vám!“, jejíž součástí je nabídka nového připojištění KLIKA, které mohou řidiči k povinnému ručení získat za zvýh...

Pat a Mat slaví s Pojišťovnou roku

4.října » Strategie.E15.cz
Česká podnikatelská pojišťovna odstartovala podzimní kampaň na podporu prodeje pojištění. Staronové video od agentury Arnold Prague připomíná, že ČPP se stala Pojišťovnou ruku a jako dárek nabízí cestovní pojištění zdarma.

ČPP odstartovala podzimní kampaň s nabídkou cestovního pojištění

3.října » Investujeme.cz
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) odstartovala podzimní kampaň na podporu prodeje pojištění. Motto kampaně zní „Vracíme věci do pořádku tak dobře, že jsme se stali Pojišťovnou roku. A pro vás máme cestovní p...

Kanec a šest aut pro Pata a Mata

14.dubna » Strategie.E15.cz
Nová kampaň České podnikatelské pojišťovny od agentury Arnold Prague propaguje soutěž o šest osobních vozů, každý v hodnotě čtvrt milionu korun.

ČPP startuje jarní kampaň se soutěží o 6 osobních vozů

12.dubna » OPojištění.cz
11.4.2016 Česká podnikatelská pojišťovna startuje novou kampaň s mottem „Když výhra, tak pořádná!“, jejíž součástí bude velká soutěž o šest osobních vozů, každý v hodnotě čtvrt milionu korun.

ČPP startuje jarní kampaň, součástí je i soutěž o šest osobních vozů

Když výhra, tak pořádná! To je motto nové kampaně České podnikatelské pojišťovny, jejíž součástí bude velká soutěž o šest osobních vozů, každý v hodnotě čtvrt milionu korun. Kampaň oficiálně odstartovala minulý týden. „Snažíme se být inovativní a ...

ČPP startuje jarní kampaň se soutěží o 6 osobních vozů

8.dubna » Investujeme.cz
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) startuje novou kampaň s mottem „Když výhra, tak pořádná!“, jejíž součástí bude velká soutěž o šest osobních vozů, každý v hodnotě čtvrt milionu korun.

Tato informační stránka o Prague Arnold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Prague Arnold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes