Josef Áron

Vztahuje se k

Titul Gentleman silnic získali za záchranu řidiče v hořícím autě tři policisté mimo službu

22.dubna » Blesk.cz
Poprvé v Chomutově došlo ve čtvrtek k předávání titulu Gentleman silnic. A získali ho tři chomutovští policisté, Petr Sládek (35), Michal Kašpar (40) a Josef Aron (40) z Kadaně, kteří loni 23. července jeli do služby.

Gentlemany silnic jsou tito tři policisté. Mimo službu vytáhli řidiče z hořícího auta

22.dubna » AutoRevue.cz
Jiskření, požár, zaklíněný řidič. Tito tři muži z Kadaně si vedli skvěle a zachránili lidský život. Patří jim proto cena pro Gentlemany silnic.

Tři policisté z Chomutova získali ocenění Gentleman silnic. Zachránili život mladému řidiči

20.dubna » e-chomutovsko.cz
Chomutov - Tři policisté z Chomutova - Josef Aron, Petr Sládek a Michal Kašpar – získali ocenění Gentleman silnic v rámci společného projektu České pojišťovny a Policie ČR. Trojice policistů loni v létě zachránila život 24letému řidiči, který hava...

Řidič zůstal po nehodě zaklíněný v hořícím autě, zachránili ho policisté

26.července » iRegiony Impuls
Díky včasnému zásahu projíždějících policistů v civilu přežil vážnou nehodu čtyřiadvacetiletý řidič, který havaroval poblíž Černovic na Chomutovsku. V autě, jež začalo hořet, zůstal zaklíněný a v bezvědomí.

Řidič zůstal po nehodě zaklíněný v hořícím autě, zachránili ho policisté

26.července » iDNES.cz
Díky včasnému zásahu projíždějících policistů v civilu přežil vážnou nehodu čtyřiadvacetiletý řidič, který havaroval poblíž Černovic na Chomutovsku. V autě, jež začalo hořet, zůstal zaklíněný a v bezvědomí. Další články k tématu: Auto zbořilo pamá...

Tato informační stránka o Josef Áron zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Áron" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes