Jurij Artěmenko

Vztahuje se k

Ukrajinská Inter může zakódovat své programy

16.dubna » Parabola.cz
Ukrajinský regulátor médií dal zelenou k zakódování programů televizní skupiny Inter. Znamená to, že programy Inter, NTN, Mega, K1, K2, Pixel, Enter film a Zoom mohou zakódovat svůj satelitní signál.

Sláva, je vyhráno! Ukrajina našla náhradu za zakázané ruské televize. Budou pouštět korejský obsah

27.září » EUserver
Ukrajina hodlá nahradit zakázané ruské televizní kanály korejským obsahem,prohlásil předseda Národní rady pro televizi a rozhlas Jurij Artemenko na zasedání „kulatého stolu“ věnovaného ukrajinsko-korejské spolupráci.

Ukrajina zakázala 77 ruských programů

22.září » Parabola.cz
Ukrajina se stále snaží nahradit ruské televizní kanály na satelitních DTH a kabelových sítích. Předseda Národní rady Ukrajiny pro televizní a rozhlasové vysílání Jurij Artemenko na setkání v Kyjevě řekl, že Národní rada se poohlíží po jihokorejsk...

Ukrajina našla náhradu za zakázané ruské televize. Budou pouštět korejský obsah

21.září » AC24.cz
Ukrajina hodlá nahradit zakázané ruské televizní kanály korejským kontentem, prohlásil předseda Národní rady pro televizi a rozhlas Jurij Artemenko na zasedání „kulatého stolu“ věnovaného ukrajinsko-korejské spolupráci. Řekl, že za poslední dva ro...

Ukrajina našla náhradu za zakázané ruské televize

Ukrajina hodlá nahradit zakázané ruské televizní kanály korejským kontentem, prohlásil předseda Národní rady pro televizi a rozhlas Jurij Artemenko na zasedání „kulatého stolu“ věnovaného ukrajinsko-korejské spolupráci.

NR Ukrajiny považuje za „pitomost" kvóty na ukrajinské písně

7.dubna » prvnizpravy.cz
Nedávno ministr kultury Ukrajiny předložil iniciativu, podle kterého by skladby v ukrajinském jazyce by měly činit 75% z celkového objemu písní ukrajinských autorů a interpretu v rádiu.

Tato informační stránka o Jurij Artěmenko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jurij Artěmenko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes