Niklas Arvidsson

Vztahuje se k

Řešení či hrozba? Ve Švédsku roste zájem o bezhotovostní platbu

4.dubna » info.cz
Švédsko se pomalu, ale jistě vzdaluje od klasické platby bankovkami. Tento „staromódní“ typ placení by měla v budoucnu nahradit pouze bezhotovostní platba kartou společně s rozvojem platebních mobilních aplikací. Vláda tím chce předcházet podvodům...

Sever, který nás předstihl

26.prosince » Roklen 24
Švédsko je nejvíce bezhotovostní společností na světě. Pouhé jedno procento hodnoty všech plateb bylo za poslední rok zaplaceno mincemi nebo bankovkami. Čím to je, že nás všechny tento severský národ předstihl?

Studie: Kolem roku 2023 už ve Švédsku hotovostí takřka nezaplatíte

13.října » Web4Trader
Používání hotovosti ve Švédsku čím dál tím více ustupuje platebním kartám a mobilním aplikacím, do roku 2023 by tak mohlo vymizet úplně, tvrdí odborníci z Copenhagen School of Economics.

Švédsko je na cestě stát se bezhotovostní společností

25.října » Zet.cz
První evropská země, která měla papírové peníze, může být první, která se jich úplně zbaví. Podle tamní centrální banky Riksbank činily loni hotovostní transakce zhruba dvě procenta hodnoty všech plateb provedených ve Švédsku. Očekává se, že do ro...

Švédsko pravděpodobně jako první země na světě zruší hotovost

20.června » Objevit.cz
Švédsko se pravděpodobně stane první bezhotovostní zemí světa, přičemž o elektronické transakce by se měl postarat mobilní platební systémem jménem Swish.

Tato informační stránka o Niklas Arvidsson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Niklas Arvidsson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes