Del Audi

Vztahuje se k

Audi si vjelo do vlasů s BMW, kvůli této fotce. Reakce obou firem baví internet

29.srpna » Autoforum.cz
Mnichov se pochlubil působivou fotkou s modelem M4 v hlavní roli, Ingolstadt v ní ale hned viděl něco víc a škádlil. Další úder BMW byl ovšem ještě tvrdší. (Petr Prokopec)

Audi v USA s asistentem řízení pro městský provoz narazilo

31.července » AUTO.cz
Sotva Audi zaměstnalo větší počet testovacích jezdců, kteří měli korzovat ulicemi měst v USA za účelem testování „pokročilého městského asistentu řidiče“, už je začíná zase propouštět.

Podívejte se, co také dokáže podvozek nového Audi A8. Pomůže, i když vůz stojí

9.listopadu » Autoforum.cz
Od aktivního podvozku by člověk čekal, že bude zlepšovat jízdní vlastnosti vozu, ať už po stránce komfortu či dynamiky. Řešení v nové A8 ale umí i jiné věci. (Petr Prokopec)

Technika autonomních vozidel: Boj s časem i financemi. Kdy bude konečně dostupnější?

15.července » AUTO.cz
Nové Audi A8 přináší opět celou řadu technických novinek. Z nich nejdiskutovanější je autonomní systém řízení podle klasifikace ADAS 3. Dle Audi se jedná o první auto, které toto nabízí. V čem systém spočívá a čím se liší od Autopilota americké Te...

Nová Audi nám řeknou, kdy bude na světlech zase zelená

16.srpna » Svět hardware
Společnost Audi se chystá řidičům usnadnit čekání na zelenou, aniž by museli neustále pokukovat po semaforech. Jedná se o nový systém Traffic Light Information, který nám na displeji mezi budíky ukáže, za jak dlouho budeme moci jet.

Tato informační stránka o Del Audi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Del Audi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes