Pierre Audoin

Vztahuje se k

Umělá inteligence bude hnací silou budoucnosti, Evropa na to ale není připravena

30.července » CFOWorld
Umělá inteligence (AI) bude do roku 2025 jedním z klíčových hnacích prvků proměny pracoviště. Mnoho dnešních pracovních postupů, nástrojů produktivity a fyzických prostředí bude v průběhu následujících sedmi let již zastaralých.

Evropa není připravena na nástup umělé inteligence

16.června » ComputerWorld
Umělá inteligence se stane jedním z klíčových hnacích prvků proměny pracoviště do roku 2025, uvádí bílá kniha, kterou koncem roku 2017 pro společnost Fujitsu vytvořila přední nezávislá průzkumná agentura Pierre Audoin Consultants (PAC).

Umělá inteligence bude hnací silou pracoviště budoucnosti. Evropa na to ale není připravena, ukazuje nová studie

11.června » KarieraWeb.cz
Umělá inteligence bude do roku 2025 jedním z klíčových hnacích prvků proměny pracoviště. Mnoho dnešních pracovních postupů, nástrojů produktivity a fyzických prostředí bude v průběhu následujících sedmi let již zastaralých, uvádí bílá kniha, ktero...

Umělá inteligence bude hnací silou pracoviště budoucnosti. Evropa ale není připravena, ukazuje nová studie

Umělá inteligence se stane jedním z klíčových hnacích prvků proměny pracoviště do roku 2025, uvádí bílá kniha, kterou koncem roku 2017 pro společnost Fujitsu vytvořila přední nezávislá průzkumná agentura Pierre Audoin Consultants.

Umělá inteligence bude hnací silou pracoviště budoucnosti. Evropa ale není připravena, ukazuje nová studie

7.června » FeedIT.cz
Nové informace: Umělá inteligence se stane jedním z klíčových hnacích prvků proměny pracoviště do roku 2025, uvádí bílá kniha, kterou koncem roku 2017 pro společnost Fujitsu vytvořila přední nezávislá průzkumná agentura Pierre Audoin Consultants (...

Tato informační stránka o Pierre Audoin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pierre Audoin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes