Michael Augustin

Vztahuje se k

Tři sekundy od stříbra, tým táhl Erik Juračka

2.září » idobryden.cz
Hokejoví dorostenci HOKEJ Uherský Ostroh obsadili na patnáctém ročníku Memoriálu Michala Augustína v Piešťanech bronzové medaile, když je o lepší umístění připravil v posledním zápase proti Rimavské Sobotě gól tři sekundy před koncem… „I když se k...

Michael Augustín: Ak sa aj človek narobí, mal by to mať zaplatené. Nie drieť ako mulica a za pár korún

25.června » Deník Referendum
Partnerský Poleblog.sk zakončuje svůj čtyřdílný cyklus sociálních reportáží, v rámci něhož vyráželi jeho autoři za zaměstnanci podniků a továren spojených s tzv. pracující chudobou. Poslední z rozhovorů byly pořízeny v montovně u Žiliny.

Michael Augustín: Ak sa aj človek narobí, mal byť to mať zaplatené. Nie drieť ako mulica a za pár korún

24.června » Deník Referendum
Partnerský Poleblog.sk zakončuje svůj čtyřdílný cyklus sociálních reportáží, v rámci něhož vyráželi jeho autoři za zaměstnanci podniků a továren spojených s tzv. pracující chudobou. Poslední z rozhovorů byly pořízeny v montovně u Žiliny.

Slovenský Volkswagen paralyzovaný štrajkom za vyššie mzdy

23.června » A2larm
Odboráři od úterý vyjednávají s největším soukromým zaměstnavatelem na Slovensku o platových podmínkách. Zatím se nechystají ke kompromisu. Zamestnanci Volkswagen Slovakia v Devínskej Novej Vsi, Stupave a Martine v pondelok...

Michael Augustín: Nemáš prácu, nemáš chlieb. Viem, čo to znamená

11.června » Deník Referendum
Partnerský Poleblog.sk vydal třetí z cyklu sociálních reportáží, v rámci něhož vyrážejí jeho autoři za zaměstnanci podniků a továren spojených s tzv. pracující chudobou. Rozhovory byly tentokrát pořízeny v autovýrobně přímo v Bratislavě.

Michael Augustín: Keď by sme prestali robiť nočné a víkendy, nezarobíme nič

27.května » Deník Referendum
Partnerský Poleblog.sk vydal druhou z cyklu sociálních reportáží, v rámci něhož vyrážejí jeho autoři za zaměstnanci podniků a továren spojených s tzv. pracující chudobou. Rozhovory byly tentokrát pořízeny ve výrobně autodílů v Trnavě.

Michael Augustín: Práca ma musí baviť, pretože inde sa človek ani nemá možnosť zamestnať

21.května » Deník Referendum
Partnerský Poleblog.sk vydal první z cyklu sociálních reportáží, v rámci nichž vyrážejí jeho autoři za zaměstnanci podniků a továren spojených s tzv. pracující chudobou. První dva rozhovory pořídili v masném provozu u Rimavské Soboty.

Michael Augustín: Nekonečný príbeh menšieho zla

14.května » Deník Referendum
Teze Eduarda Chmelára, že francouzký levičák by neměl volit ani Macrona, ani Le Penovou, vyvolala v týdnu na Slovensku velkou debatu. Michael Augustín z Poleblogu.sk připomíná další roviny dilematu a poměřuje hlavní argumenty sporu.

Michael Augustín: Benoît Hamon, neočakávaný víťaz primárok francúzskych socialistov

4.února » Deník Referendum
Vítězi prezidentských primárek francouzské smírné levice se v končícím týdnu věnoval také partnerský Poleblog.sk. Michael Augustín poukázal i na několik důležitých skutečností, které předchozí texty DR k tématu neobsahovaly.

Tato informační stránka o Michael Augustin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Augustin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes