Vladimír Karas Av

Vztahuje se k

Čeští vědci vyvinuli přístroje pro vesmírnou sondu Solar Orbiter

20.července » Seznam Zprávy
Čeští vědci ve spolupráci s tuzemskými firmami vyvinuli a vyrobili čtyři z deseti přístrojů pro vesmírnou sondu Solar Orbiter, kterou se Evropská vesmírná agentura (ESA) chystá vyslat ke Slunci.

Ke Slunci se vydá sonda s českými přístroji, dostane se vůbec nejblíže

20.července » Zet.cz
Čeští vědci ve spolupráci s českými firmami vyvinuli a vyrobili čtyři z deseti přístrojů pro vesmírnou sondu Solar Orbiter, kterou se Evropská vesmírná agentura (ESA) chystá vyslat ke Slunci. Zapojili se tak do přípravy mise, jejímž cílem je kompl...

Ve vesmírné sondě letící ke Slunci budou české přístroje

19.července » Týden.cz
Čeští vědci ve spolupráci s českými firmami vyvinuli a vyrobili čtyři z deseti přístrojů pro vesmírnou sondu Solar Orbiter, kterou se Evropská vesmírná agentura (ESA) chystá vyslat ke Slunci.

České přístroje na sondě Solar Orbiter se podívají blizoučko ke Slunci

19.července » Deník.cz
/VIDEO/ Čeští vědci ve spolupráci s českými firmami vyvinuli a vyrobili čtyři z deseti přístrojů pro vesmírnou sondu Solar Orbiter, kterou se Evropská vesmírná agentura (ESA) chystá vyslat ke Slunci. Zapojili se tak do přípravy mise, jejímž cílem ...

Tato informační stránka o Vladimír Karas Av zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Karas Av" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes