nových článků - klikněte pro zobrazení

Rio Ave

Liga Portugal - souhrn 34. kola: Třetí místo bere FC Porto

18.května » Eurofotbal.cz
FC Porto zvládlo závěrečný šlágr, vyhrálo v Braze a uhájilo třetí příčku. Sporting zakončil parádní jízdu triumfem nad posledním GD Chaves a ligu vyhraje o deset bodů před Benficou, která na závěr jen remizovala.

Liga Portugal - souhrn 34. kola: Sporting vyhraje o deset bodů

Sporting zakončil parádní jízdu triumfem nad posledním GD Chaves a ligu vyhraje o deset bodů před Benficou, která na závěr jen remizovala.

Liga Portugal - preview 34. kola: Sobota zodpoví poslední otázky

V sobotu bude uzavřena portugalská nejvyšší soutěž a přímým soubojem vyvrcholí boj o třetí místo, Braga hraje doma s FC Porto. V tuto chvíli stále není jisté, koho čeká baráž o záchranu.

Liga Portugal - souhrn 34. kola: Benfica se loučí remízou

Letošní sezonu za sebou mají první čtyři prvoligové portugalské kluby a jen bod bere Benfica, Rio Ave doma srovnalo v nastavení z penalty.

Liga Portugal - preview 34. kola: Čtyřem týmům končí sezona

17.května » Eurofotbal.cz
Portugalskou nejvyšší soutěže čeká poslední kolo a v pátek se letos naposledy představí čtyři celky, kterým už o nic podstatného nejde. Benfice cestuje do Rio Ave, Famalicao přivítá Casa Pia.

Liga Portugal - souhrn 33. kola: Porto vyhrálo derby

12.května » Eurofotbal.cz
Porto zvládlo městské derby s Boavistou a vrátila se na třetí místo před Bragou, která v přímém souboji o Evropskou ligu uspěla v Guimaraesi a zajistila si tak účast minimálně v jejím předkole, na Vitórii zbývá Konferenční liga. Sporting i po mistro…

Liga Portugal - preview 33. kola: Portské derby

Braga vyhrála a na tahu je FC Porto, které čeká derby s Boavistou. Benfica přivítá Aroucu, na programu jsou i další dva duely.

Liga Portugal - souhrn 33. kola: Braga má jistotu EL

11.května » Eurofotbal.cz
Braga v přímém souboji o Evropskou ligu uspěla v Guimaraesi a zajistila si tak účast minimálně v jejím předkole, na Vitórii zbyde Konferenční liga. Chaves podlehl Famalicau a sestupuje o patro níže. O vítězství hostů, kteří už minulý víkend rozhodli…

Liga Portugal - preview 33. kola: Dérbi do Minho

Portugalská nejvyšší soutěž nabídne očekávané Dérbi do Minho, v němž bude Braga hájit třetí místo před dotírající Vitórií. Do akce jde také mistrovský Sporting, jenž se představí na hřišti Estorilu.

Liga Portugal - souhrn 33. kola: Chaves odsouzen k sestupu

10.května » Eurofotbal.cz
Chaves podlehl Famalicau a sestupuje o patro níže. O vítězství hostů, kteří už minulý víkend rozhodli o držiteli titulu, se jediným gólem postaral v závěru první půle Sá.

Liga Portugal - preview 33. kola: Famalicão opět v roli kata?

Famalicão porazilo Benficu a přihrálo titul Sportingu, nyní může rozhodnout o druhém sestupujícím. O vše hraje GD Chaves, který musí doma vyhrát.

Liga Portugal - souhrn 32. kola: Sporting vybojoval titul

5.května » Eurofotbal.cz
Sporting zvládl duel s Portimonense a v neděli se stal mistrem, pomohla mu porážka Benfiky. Povinnost splnilo i Porto, které vyhrálo na půdě Chavesu a drží třetí příčku před Bragou.

Tato informační stránka o Rio Ave zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rio Ave" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes