Alexis Avril

Vztahuje se k

Vývoj nového auta WRC 2017 nabral na obrátkách ve Finsku

17.června » Autosport.cz
Finské cesty si zvolil Citroën Racing pro třetí testovací soustředění vývoje nového vozu World Rally Car 2017. Tentokráte si piloti Kris Meeke a Craig Breen vyzkoušeli jízdu v maximálních rychlostech i se slavným skokem a mohli tak otestovat zejmé...

Citroën dokončil aerodynamické testy C3 WRC ve Finsku, jak je spokojen?

15.června » RallyZone.cz
Šéf továrního týmu Citroën, Yves Matton, řekl po aerodynamických testech ve Finsku minulý týden, že testy nové C3 WRC před jejím debutem ve World Rally Championship 2017 probíhají podle plánu.

Citroën testuje C3 WRC ve Finsku (nové foto)

14.června » AUTO.cz
Citroën Racing se po jihu Francie a Portugalsku vydal v rámci vývoje svého nového soutěžního speciálu do Finska, kde proběhla třetí sada jízdních testů C3 WRC.

Vývoj nového Citroëna WRC 2017 nabral na obrátkách ve Finsku

14.června » Auto Periskop
Finské cesty si zvolil Citroën Racing pro třetí testovací soustředění vývoje nového vozu World Rally Car 2017. Tentokráte si piloti Kris Meeke a Craig Breen vyzkoušeli jízdu v maximálních rychlostech i se slavným skokem Mohli tak otestovat zejména...

Tato informační stránka o Alexis Avril zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexis Avril" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes