15
new stories - click to show

Václav Bahník

Related to

Horská služba se stěhuje do moderních základen, v Beskydech se chystá Javorový

4.December » iRegiony Impuls
Horští záchranáři budou v Jeseníkách i v Beskydech vyjíždět ze stanic, které budou lépe vyhovovat současným požadavkům. Už tento měsíc se horská služba stěhuje do nových prostor v Hynčicích pod Sušinou a ve Velkém Vrbnu v Olomouckém kraji.

Horští záchranáři v Beskydech i v Jeseníkách budou mít nové služebny

25.July » iRegiony Impuls
Celkem 117 milionů korun letos investují pracovníci horské služby do rekonstrukce a výstavby služeben v celém Česku. Z toho téměř 21 milionů do Jeseníků a 12 milionů korun do Beskyd.

Moravské divadlo v Olomouci představí premiéru černé komedie Ryba ve čtyřech. Je poctou pro čtveřici herců

17.March » ČRo Olomouc
Moravské divadlo v Olomouci v pátek večer uvede v premiéře černou komedii s názvem Ryba ve čtyřech. Inscenace s kriminální zápletkou se na české scéně objevuje podesáté.

Ryba pro čtyři herecké ikony se bude v Olomouci podávat poprvé

16.March » Classic Praha
Moravské divadlo Olomouc připravilo na 17. března premiéru slavné černé krimikomedie o starém sluhovi pracujícím u třech neprovdaných sester Ryba ve čtyřech. Inscenace je skvělou příležitostí pro známé herecké tváře, které slaví či oslaví své životn…

Černá komedie Ryba ve čtyřech je poctou čtveřici olomouckých herců

14.March » Olomoucký deník
Na novou činohru Ryba ve čtyřech zve Moravské divadlo v Olomouci. Černou komedii uvádí k poctě známých hereckých tváří.

Nová inscenace činohry Moravského divadla Olomouc opět v režii Pavla Kheka

3.March » Kulturio.cz
20. ledna 2023 se uskutečnila premiéra inscenace Přelet nad kukaččím hnízdem, která se na jeviště Moravského divadla vrátila po více jak třiceti letech. Stejně jako u předchozí inscenace MDO režírované Pavlem Khekem – Nedotknutelní – byla divadelní …

Jiří Wilson Němec: Dýmka a Knihovník. Dvě povídky o dobré smrti

26.February » ČRo
Dobrá smrt, to je to nejlepší, co nás na konci života může čekat. Také v těchto dvou povídkách od Jiřího Wilsona Němce hrají podstatnou roli duchové.

Jiří Wilson Němec: Amoróza. O budoucnosti, v níž je láska lékařskou diagnózou

5.February » ČRo Olomouc
Víte, jaká nemoc bude lidstvo v budoucnosti nejvíce sužovat? Amoróza. Pokud odhadujete, že jde o nákazu láskou, pak jste trefili do černého.

Pavel Kohout: Tango mortale. Jaroslav Plesl v roli mladého zadluženého tanečníka

23.November » ČRo
Jaroslav Plesl jako placený taxi dancer a Miluše Hradská v roli postarší a dobře zaopatřené bývalé primabaleríny v napínavém příběhu jedné osudové zkoušky. Poslouchejte on-line po dobu čtyř týdnů po odvysílání. Pořad není vhodný pro děti a mladistvé.

Zdeněk Rosenbaum: Paradox mýdlových bublin

18.August » ČRo Olomouc
Paradox mýdlových bublin. Tak se jmenuje poslední povídka, kterou uslyšíme v rámci našeho srpnového science-fiction v cyklu Setkání s literaturou.

Moravské divadlo se chystá na novou sezonu

Moravské divadlo Olomouc uvede v sezoně 2022/2023 dvanáct premiér. Na své si přijdou milovníci klasické i současné tvorby. Diváci se mohou těšit na Manon Lescaut, Hello, Dolly!, Rusalku, Bolero a Carmen/Carmen, Fantastické divadlo nebo Přelet nad ku…

Hodnocení uživatelů: Boží mlýny (Moravské divadlo Olomouc) - 90 % [Fedorocko]

3.March » i-divadlo.cz
Synopse uvedená u tohoto představení je na tomto portálu velmi zmatená. Stálo by za opravu,protože není to dobře. Naštěstí na stránkách divadla je správná. Představení je výborné, skvěle ubíhá a kdo zhlédne,tak zjistí,kde je chyba, o které píši výše…

Tato informační stránka o Václav Bahník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Bahník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes