Pavel Bambásek

Vztahuje se k

Opční stratég: Platfomy na binární opce mívají schovaná „kazítka“ obchodů, která vykopávají ze systému lidi s výdělkem a až pod

20.listopadu » Web4Trader
„Vydělávat na binárních opcích při obchodování ručně podle mě možné není. I pokud byste měli výdělečnou strategii, dostane Vás do červených čísel lidský faktor,“ říká profesionální opční stratég.

Opce nejsou zbraně hromadného ničení, říkají v duelu stratégové

16.srpna » Roklen 24
Opce jsou mezi obchodními instrumenty jako Linux mezi operačními systémy. Člověk je nemůže začít obchodovat, dokud jim trochu neporozumí. To považuji za výhodu pro začínající obchodníky, vysvětluje pro Roklen24 v duelu s Janem Kaškou z fondu Charl...

Porazil Bank of England. Jak obchoduje opce?

29.května » Roklen 24
George Soros je některými považován za nejúspěšnějšího investora na světě. Patří k nejbohatším lidem světa a ke svému obchodování hojně používá opce. Když Soros sází na propady trhů, využívá k tomu opce.

Vyšší výnos akciového portfolia pomocí opcí? Opce na index

12.dubna » Roklen 24
Dalším způsobem, jak si akcioví obchodníci mohou zvýšit zisky ze svých obchodů pomocí opcí, je prodej opcí na akciovém indexu. Své akcie použijí jako zálohu na obchod. Výhodou je malá časová náročnost, zvýšení zisků a trochu zábavy k nudnému čekán...

Jak zvýšit výnos akciového portfolia pomocí opcí? Díl.2

13.března » Roklen 24
Podobně jako si výnosy pomocí opcí zvyšuje Warren Buffett, můžete i vy. Stačí vypisovat opce na podklad, který znáte. Budete inkasovat prémium a pokud jde o Vaši oblíbenou akcii, riziko je malé.

Jak zvýšit výnos akciového portfolia pomocí opcí? Díl. 1

31.ledna » Roklen 24
Držitelé akcií si mohou zvýšit výnos svého portfolia o několik procent ročně. Umožňuje jim to často opomíjený nástroj zvaný opce. Jedna z možných strategií je covered call. Tento článek je prvním dílem opčního seriálu „ Jak si zvýšit výnos akciové...

Jak obchoduje opce Buffett aneb Pojišťovna proti katastrofám

23.ledna » Roklen 24
Warren Buffett označil opce za „finanční nástroj hromadného ničení“, ale přesto právě s jejich pomocí zvýšil své zisky o miliardy dolarů. Věštec z Omahy k opcím přistupuje jako pojišťovna. Obchodováním s opcemi v podstatě rozšířil portfolio svého ...

Obchodování opcí v praxi: Výpis put opcí strategií P+1

27.října » investicniweb.cz
Jednou z nejznámějších opčních strategií je výpis nekrytých put opcí. Tuto jednoduchou strategii lze obohatit o pyramidové vypisování opcí, které Jinhua Chris Ma nazval Strategie P+1. Podstatný je při ní výběr správné akcie.

Pětiprocentní růst firmy zdvojnásobí její hodnotu aneb Jak se oceňují akcie

19.října » Investujeme.cz
Akcie Google stojí 777 dolarů a akcie Microsoft stojí 57 dolarů. Proč jedna akcie stojí desetkrát víc než druhá? Jaká cena akcie je férová? Jak analytici počítají cílovou cenu akcie?

Spoření do zlata se nevyplatí. Prověřeno 100 lety historie

12.dubna » Investujme.cz
100 let historie ukazuje, že spoření do zlata může vyjít draho. Hodnota zlata často nepřekoná inflaci a dokonce ani nominální hodnotu peněz.

Spoření do zlata se nevyplatí. Prověřeno 100 lety historie

6.dubna » Investujme.cz
100 let historie ukazuje, že spoření do zlata může vyjít draho. Hodnota zlata často nepřekoná inflaci a dokonce ani nominální hodnotu peněz.
Marco Rubio - Americký hispánský politik
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Pavel Bambásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Bambásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes