Irish Bank

Vztahuje se k

Ve věku 71 let zemřel první šéf WTO Peter Sutherland

8.ledna » globe24.cz
Dublin - Ve věku 71 let zemřel irský diplomat a podnikatel Peter Sutherland. Byl prvním ředitelem Světové obchodní organizace (WTO) a zastával vysoké posty v EU a OSN.

Zemřel první šéf WTO Peter Sutherland, bylo mu 71 let

8.ledna » EuroZprávy.cz
Dublin - Ve věku 71 let zemřel irský diplomat a podnikatel Peter Sutherland. Byl prvním ředitelem Světové obchodní organizace (WTO) a zastával vysoké posty v EU a OSN.

Za akcie Allied Irish Bank prodané v rámci IPO může Irsko získat až 3,8 miliardy EUR

13.června » Web4Trader
Irská vláda plánuje, že prodá akcie znárodněné Allied Irish Banks Plc. (AIB) v rámci IPO za cenu v rozmezí 3,90 až 4,90 EUR. Jaký bude konečný účet za osm let starou záchranu banky daňovými poplatníky?

Tři bývalí bankéři Anglo Irish půjdou kvůli podvodu do vězení

29.července » Týden.cz
Tři bývalí vysoce postavení irští bankéři půjdou na dva až tři a půl roku do vězení za to, že se podíleli na zatajování miliardových ztrát zkrachovalého irského finančního ústavu Anglo Irish Bank. Jde o největší účetní skandál v moderních dějinách...

Irský soud zrušil odsouzení dvou bankéřů z AIB

16.března » investicniweb.cz
Odvolací soud v Irsku v úterý zrušil odsouzení dvou bývalých představitelů zkrachovalé Anglo Irish Bank (AIB), kteří byli prvními bankéři poslanými do vězení v souvislosti s finančním krachem země. Uvedla to agentura Reuters.

Do Irska byl vydán bankéř, jenž prý přispěl ke krizi tamních bank

14.března » investicniweb.cz
Bývalý ředitel irského finančního ústavu Anglo Irish Bank (AIB) David Drumm byl po sedmi letech ve Spojených státech vydán zpět do Irska. Irské úřady jej stíhají v souvislosti s jeho údajnou rolí v irské bankovní krizi v roce 2008. Ve vlasti mu hr...
Michael Higgins - Irský prezident
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Irish Bank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irish Bank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes