nových článků - klikněte pro zobrazení

Timofej Barkov

Juniorka nováčka nešetřila

6.listopadu » FC Baník Ostrava
Redakce - Béčko Baníku v neděli potvrdilo roli favorita a na domácím pažitu zdolala Frýdlant nad Ostravicí 5:0. Hattrickem se proti nováčkovi blýskl Timofej Barkov. Baník prodloužil sérii neporazitelnosti na devět utkání a na vedoucí Kroměříž už ztr…

Juniorka v derby porazila Vítkovice

14.září » FC Baník Ostrava
Redakce - Vítězstvím Baníku 4:2 skončila dohrávka předehrávaného 17. kola MSFL, v němž se Slezané představili na domácí půdě Vítkovic. Baník v derby vedl od 1. minuty, Vítkovice dokázaly jen dvakrát korigovat.

Béčko remizovalo v Karviné

16.července » FC Baník Ostrava
Redakce - Také druhá letní příprava béčka skončila smírně. Svěřenci Milana Chalupy remizovali v Karviné se zálohou místního MFK 2:2.

Juniorka zahájila přípravu

7.července » FC Baník Ostrava
Redakce - Do přípravy na novou sezonu se pustilo i třetiligové béčko. A už v pátek ho čeká nadmíru ostrý test na půdě Trnavy.

Baník posílá mladou krev na zkušenou. Kdo jde do Frýdku-Místku a kdo míří do Třince?

19.července » eFotbal.cz
Česká liga > Ostravský Baník posílá na rozehrání dvě své naděje Timofeje Barkova a Lukáše Kaniu do druhé, respektive třetí ligy. Navíc s nimi prodloužil smlouvy.

Trio prodloužilo smlouvy

19.července » FC Baník Ostrava
Redakce - Baník prodloužil smlouvy s trojicí hráčů. Nové kontrakty v klubu uzavřeli útočník Timofej Barkov a záložníci Sebastian Boháč a Lukáš Kania.

Grussmann a Kozel o mládeži v Ostravě: Talenty Baník má. Musejí však makat

29.ledna » iDNES.cz
Sedmnáctiletý útočník Daniel Šmiga a šestnáctiletý obránce Ondřej Kukučka jsou dalšími z mladíků, kteří se objevili v sestavě fotbalistů Baníku Ostrava, byť zatím jen v přípravě.

Záloha zdolala Třinec 2:0

16.ledna » FC Baník Ostrava
Redakce - Druhý tým Baníku získal v prvním utkání zimní přípravy cenný skalp. Mladíci FCB porazili na umělé trávě v tréninkovém centru Vista druholigový Třinec 2:0 po gólech Jakuba Drozda a Timofeje Barkova.

Béčko předvedlo skvělý obrat: Zlín B - Baník B 2:3

20.září » FC Baník Ostrava
Redakce - Ani dvě penalty pro soupeře za jeden poločas, ani z toho plynoucí poločasová dvoubranková ztráta nezastavily rozjetou rezervu Baníku. Ta dokázala ve Zlíně otočit výsledkově špatně rozehraný zápas a vyhrála nad zlínským béčkem 3:2!

Devět pozvánek pro baníkovce

25.srpna » FC Baník Ostrava
Redakce - Devět nominací na zářijový reprezentační termín dorazilo i na Bazaly. Hned šestičlenným zastoupením se může Baník pyšnit v kategorii U17.

Podruhé doma bez bodu: Baník B - Petřkovice 0:1

16.srpna » FC Baník Ostrava
Redakce - Béčko Baníku se nedočkalo bodů ani ve druhém domácím utkání. Ve 2. kole MSFL prohrál Baník v derby s Petřkovicemi 0:1.