Tereza Barošová

Vztahuje se k

Soupeří s manželem o to, kdo bude mít svalnatější břicho? Tereza Barošová si vydřela pekáč buchet. Mrkejte

5.května » Super.cz
U manželek sportovců se tak nějak předpokládá, že budou mít kladný vztah k aktivnímu životnímu stylu. A většinou to tak je. Pokud by se měla volit kapitánka týmu fotbalových manželek, Tereza Barošová by měla velkou šanci.

Tereza Barošová exkluzivně pro eXtra.cz prozradila recept na dokonalou postavu: Tohle vás, dámy, překvapí

11.března » eXtra.cz
Manželka fotbalisty Milana Baroše (36) Tereza Barošová (31) plní svůj Instagram hodně odvážnými fotkami své dokonalé postavy. Hodně fanoušků, převážně žen už pěkně dlouhou dobu zajímá, jak to ta Tereza dělá, že má sice dvě děti, ale její tělo nemá...

Nejkrásnější tělo České republiky! Modelky? Ty ať se jdou zabít! Tahle máma je totální kus!

15.února » eXtra.cz
Zapomeňte na vyzáblou Bučkovou a nebo rozteklou Mesarošovou! Tahle dvojnásobná máma je tak žhavá, že láva je proti ní kus ledu z Grónska. Za manžela má jednoho hodně slavného fotbalistu, který je jistě rád, že doma takovou čičinu má.

Milan Baroš je šťastný muž: Tahle dvojnásobná maminka v plavkách je fotbalistova krásná manželka

9.února » Super.cz
Manželka fotbalisty Baníku Ostrava Milana Baroše (36) Tereza se dříve aktivně věnovala modelingu. A na její krásné postavičce je to znát!

Žena Milana Baroše je neskutečný kus: Tohle luxusní tělíčko porodilo dvě děti?

9.února » eXtra.cz
Manželka fotbalisty Milana Baroše (36) Tereza Barošová (31) má naprosto luxusní postavičku, kterou by jí mohla závidět kdejaká mamina. Při pohledu na Terezu se nechce ani věřit, že porodila dva kluky. Baroš si svou manželku ale jistě hlídá, protož...

Které celebrity už po Vánocích hubnou? Nosková, Noid i Barošová cvičí, Bučková radši luxuje!

28.prosince » Blesk.cz
K Vánocům neodmyslitelně patří dobré jídlo a jen málokdo odolá a neochutná bramborový salát či vanilkové rohlíčky. Jenže po svátcích se mlsání začíná projevovat na těle. Které známé osobnosti už začaly přebytečná kila zase rychle shazovat?

Romantika jako hrom: Tuhle sexy krásku si v pelíšku hýčká fotbalista Milan Baroš

18.prosince » Super.cz
Fotbalista Baníku Ostrava Milan Baroš (36) vyvezl svou rodinku na luxusní dovolenou na exotické Maledivy .

Rodinná pohoda na Maledivách: Manželka fotbalisty Baroše se pochlubila sexy postavičkou v plavkách i synátory

13.prosince » Super.cz
Fotbalista Baníku Ostrava Milan Baroš (36) si po skončení podzimní části fotbalové sezony odjel spravit chuť na exotickou dovolenou.

Nejen Krainová, proměnou prošla i nádherná manželka Milana Baroše: Takhle zatočila se svojí hřívou

18.září » Super.cz
Manželka hvězdného fotbalisty Milana Baroše prošla proměnou. Stejně jako modelka Simona Krainová se i Tereza Barošová rozhodla pro změnu vlasů. Nechala si ostříhat ofinu a vlasy zkrátit.

Tohle sexy tělo si doma hýčká Milan Baroš: Krásná manželka fotbalisty Baníku se v plavkách pochlubila dokonalou postavou

25.července » Super.cz
Zatímco fotbalista Milan Baroš (35) se v ostravském Baníku připravuje na novou fotbalovou sezonu, jeho krásná manželka Tereza vzala děti k moři.

Jágr, Berdych, nebo Baroš? Kdo z nich má doma kočičku s tím NEJŽHAVĚJŠÍM tělem?

19.června » eXtra.cz
Jsou mladé, krásné, mají dokonalá těla a vlivné muže. Která ze tří krasotinek má ale nejluxusnější postavu? Veronika Kopřivová, Tereza Barošová nebo Ester Berdychová?

Tato informační stránka o Tereza Barošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Barošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes