15
new stories - click to show

Lenka Bauerová

Related to

Manželovi probodla krk, vyvázla s podmínkou!

11.November » Ahaonline.cz
Po hádce a posilnění alkoholem popadla Lenka Bauerová (39) nůž a zaútočila na dnes už exmanžela Marka. Probodla mu krk, muž byl na pokraji smrti. Žena u soudu vyvázla s podmínkou.

Manžel ji při rozvodové bitvě odmontoval i prkénko od záchodu! Proklála ho nožem

10.November » Blesk.cz
Po hádce a posilněna alkoholem popadla Lenka Bauerová (39) z Ostravy nůž a hodila jím notnou silou na dnes už exmanžela Marka. Probodla mu krk! Štěstí, že ho nezabila. Soudce byl k ženě, která v době činu procházela rozvodem, shovívavý a dal ji je...

Rekordní vrh!

24.December » Ahaonline.cz
Předčasný dárek v podobě deseti štěňat přinesl Ježíšek chovatelce eurasierů Lence Bauerové z Prostějova. Jde o historicky největší vrh tohoto nepočetného plemene ve střední Evropě.

Z Mistrovství Evropy na horské řece Vrbas přivezli vodáci celkem 37 medailí!

Výborného výsledku dosáhla česká reprezentace na Mistrovství Evropy v raftingu R6 nedaleko města Banja Luka v Bosně a Hercegovině. Posádky šestičlenných raftů se na horské řece Vrbas utkaly o tituly mistrů Evropy ve čtyřech disciplínách sprint, he...

Tato informační stránka o Lenka Bauerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Bauerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes