Pavel Bednařík

Vztahuje se k

Netradiční seznamka – studenti zlínských filmových škol se představili filmovým profesionálům

1.června » Novinky.cz
Téměř 30 studentů zlínských filmových škol se v rámci historicky prvního ročníku Filmové burzy představilo zástupcům pěti filmových štábů, které budou ve Zlínském kraji v nejbližších dvou letech natáčet své filmy.

Koalice Občané pro Olomouc končí. Neshodli se

Richard Kořínek opustil zastupitelský klub koalice Občané pro Olomouc. Komunální sdružení Strany zelených, pirátské strany a nezávislých kandidátů zřejmě nebude po skončení volebního období pokračovat.

Otrav houbami přibývá, lidé často holubinku zaměňují s muchomůrkou zelenou

6.září » iDNES.cz
Lékaři ve Zlínském kraji už letos řešili řadu otrav houbami. Nejčastěji v nemocnici končí lidé, kteří snědli sice jedlé houby, ale špatně je upravili nebo skladovali. Výjimkou nejsou ale ani záměny holubinek za prudce jedovaté muchomůrky zelené. D...

Otrav houbami přibývá, lidé často holubinku zaměňují s muchomůrkou zelenou

6.září » iRegiony Impuls
Lékaři ve Zlínském kraji už letos řešili řadu otrav houbami. Nejčastěji v nemocnici končí lidé, kteří snědli sice jedlé houby, ale špatně je upravili nebo skladovali. Výjimkou nejsou ale ani záměny holubinek za prudce jedovaté muchomůrky zelené.

Občané pro Olomouc mění zastupitele, Bednařík končí

16.května » Olomoucký deník
Olomouc – Člen olomouckého zastupitelstva Pavel Bednařík rezignuje. Dosavadní šéf olomouckých zelených opouští funkci kvůli práci v zahraničí.
Miroslav Hudec - Český psycholog a politik

Tato informační stránka o Pavel Bednařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Bednařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes