15
new stories - click to show

Marie Bílková

Related to

Novou náměstkyní ministryně financí se stala Marie Bílková. Odvolaný Volf na resortu zůstane

2.August » iROZHLAS
Náměstkyní ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) se od 1. srpna stala Marie Bílková. Dosavadní politický náměstek Jiří Volf byl ke konci července z funkce odvolán. Informovalo o tom ministerstvo financí na internetu.

Schillerová má novu náměstkyni. Do týmu jí přibyla „kovaná“ manažerka Bílková

2.August » Blesk.cz
Náměstkyní ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) se od 1. srpna stala Marie Bílková. Dosavadní politický náměstek Jiří Volf byl ke konci července z funkce odvolán. Informovalo o tom ministerstvo financí na internetu.

Politickou náměstkyní ministryně financí je od srpna Marie Bílková

2.August » CNN Prima NEWS
Náměstkyní ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) se od 1. srpna stala Marie Bílková. Dosavadní politický náměstek Jiří Volf byl ke konci července z funkce odvolán. Informovalo o tom ministerstvo financí.

Zemřel prádelský lihovarník Petr Jenčík

2.January » Plzeňský deník
Známý lihovarník Petr Jenčík z Prádla na jižním Plzeňsku zemřel ve věku šedesáti osmi let minulý týden, o druhém svátku vánočním.

Výbor podpořil rozpočet NKÚ, má mít 690 milionů korun

14.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Nejvyšší kontrolní úřad má mít v rozpočtu na příští rok 690 milionů korun, což je o 204 milionů korun méně, než mu přidělil letošní schválený rozpočet. Pokles výdajů...

Expremiér Nečas si koupil byt. Finanční transakce však nahrávají spekulacím

13.July » iDNES.cz
Byt o velikosti téměř sto metrů čtverečních s terasou o výměře 37,66 metrů čtverečních v sedmém patře Rezidence Na Radosti u pražského Zličína si Nečas koupil v únoru 2019. Dal za něj dohromady přes sedm milionu korun, přičemž částku 5,6 milionu tvo…

Povinné odběry krve na pracovišti

10.April » BOZP info
Na dotaz odpověděla Mgr. Marie Bílková z Hygienické stanice hl. m. Prahy. Také si můžete přečíst 12.09.2018 - K článku "Desatero správného poskytování OOPP" 19.02.2018 - Vstupní prohlídka u činnosti epidemiologicky závažné 29.01.2018 - Test BOZP – P…

Tato informační stránka o Marie Bílková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Bílková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes