Zdeněk Koudelka Bis

Vztahuje se k

Ruská ambasáda jako stát ve státě. Střídají se generace špionů, Česko některým diplomatům neudělilo víza

16.března » info.cz
Oficiálně česká kontrarozvědka BIS žádná čísla nepotvrdí. Neoficiálně se lze dozvědět alespoň to, že na ruské ambasádě v Praze působí více zpravodajských důstojníků ruské tajné služby než skutečných kariérních diplomatů.

Ruská ambasáda v ČR: střídání generací špiónů, ministerstvo „v jednotkách případů“ neudělilo diplomatům víza

16.března » HlidaciPes.org
Oficiálně česká kontrarozvědka BIS žádná čísla nepotvrdí. Neoficiálně se lze dozvědět alespoň to, že na ruské ambasádě v Praze působí více zpravodajských důstojníků ruské tajné služby než skutečných kariérních diplomatů. Pozornost na diplomatické ...

Robert Břešťan: Ruská ambasáda v Praze je stále při síle. Působí zde nejvíce ze všech ambasád

14.června » ParlamentniListy.cz
Ruské velvyslanectví v Praze patří dlouhodobě mezi personálně nejsilnější zahraniční ambasády v Česku. Konkrétně k 1. červnu 2017 mělo Velvyslanectví Ruska 48 členů diplomatického personálu a 81 členů administrativně-technického personálu.

Ruské velvyslanectví v Praze je stále při síle. Působí na něm nejvíce lidí ze všech ambasád

14.června » info.cz
Ruské velvyslanectví v Praze patří dlouhodobě mezi personálně nejsilnější zahraniční ambasády v Česku. Konkrétně k 1. červnu 2017 mělo Velvyslanectví Ruska 48 členů diplomatického personálu a 81 členů administrativně- technického personálu.

Ruská ambasáda v Praze je stále při síle. Aktuálně zde působí 129 lidí, nejvíce ze všech ambasád

14.června » HlidaciPes.org
Ruské velvyslanectví v Praze patří dlouhodobě mezi personálně nejsilnější zahraniční ambasády v Česku. Konkrétně k 1. červnu 2017 mělo Velvyslanectví Ruska 48 členů diplomatického personálu a 81 členů administrativně-technického personálu. Pro sro...
Ivan Gabal - Český politik sociolog

Tato informační stránka o Zdeněk Koudelka Bis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Koudelka Bis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes