15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Jaques Ble

Samková s Kubičíkem vyhráli na MS malé finále, celkově skončili pátí. Šampiony jsou Australané

12.února » Lidovky.cz
Eva Samková a Jan Kubičík obsadili na mistrovství světa ve snowboardcrossu páté místo v závodě družstev. Česká dvojice vyhrála v Idre Fjäll malé finále, titul získali Australané Belle Brockhoffová a Jarryd Hughes.

Samková s Kubičíkem skončili na MS mezi snowboardcrossovými týmy pátí

12.února » iDNES.cz
Čechům unikl boj o medaile, ale malé finále závodu družstev na mistrovství světa ve snowboardcrossu aspoň zafungovalo jako náplast. Eva Samková s Janem Kubičíkem je ovládli a celkově obsadili v pátečním klání na šampionátu ve švédském Idre Fjäll pát…

Tato informační stránka o Jaques Ble zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaques Ble" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes