15
new stories - click to show

Lui Body

Related to

Video reportáž z Prague Pride 2020

11.August » LUI
Skutečné tváře LGBT+ komunity odpovídají na otázky spojené s jejich životem v naší společnosti. Co je dělá šťastnými? Myslí si, že se jejich život liší od toho heterosexuálního? Byli by raději hetero, pokud by si mohli zvolit?

Že se HIV týká jen gayů? Ale kdeže! Přečtěte si rozhovory se dvěma Češkami, které se touto nemocí nakazily

20.February » LUI
Ačkoliv žijeme v jednadvacátém století, stále jsou u nás slyšet hlasité a často neopodstatněné výkřiky zdejších zákonodárců, pro které je HIV/AIDS pouze výsadou homosexuálů, případně skupiny MSM (Men having Sex with Men). Realita však odkrývá zcel...

HIV pozitivní Lukáš o začátku a průběhu svého onemocnění

19.February » LUI
Lukáš Rybníček je HIV pozitivní. Jak se nakazil? Jak se s nemocí vyrovnal a jak ke světu přistupuje nyní?

Kovy o svobodě v Česku: Zatím jsme tu svobodní, musíme se ale snažit, abychom si to tak i udrželi

20.November » LUI
Karel Kovář alias Kovy se stal hostem v pořadu LUI portrét. Co si myslí o současné situaci v Česku? Jak vnímá své osobní svobody? Cítí se vyrovnaný? A co jeho osobní život? Mrkněte na rozhovor.

Honza Musil o své práci influencera

6.November » LUI
Mimo úlohy moderátora se Honza Musil věnuje také práci influencera. Co pro něj znamená být influencerem? Má v Česku nějaké vzory mezi influencery? Jaký spoluprácím se věnuje a která mu v poslední době udělala největší radost? A v neposlední řadě –...

VIDEO: Proč by měli muži používat více než jeden krém na vše? ;)

12.September » LUI
Dávno pryč jsou doby, kdy muži používali pouze jeden krém, a to na vše. Od hlavy a paty až po panty u dveří. Na trh vstupuje nová kosmetická řada určená pouze pro muže, která odpovídá na specifické potřeby pánské péče.

LUI AW/19

26.August » LUI

Rammstein (opět) na podporu LGBT: Kytaristé se během moskevského koncertu políbili, hrozí jim pokuta i zatčení

1.August » LUI
Německá heavy metalová skupina Rammstein rozhodně nepatří mezi ty, které spořádaně vyráží na turné a těší fanoušky jen skvělou hudbou a svými show. A jak se zdá, v posledních dnech se německá parta rozhodla dát jasně najevo, že jim ani práva menši...

Festival Prague Pride bude zelenější – bojuje tak nejen za práva LGBT komunity, ale také za lepší přírodu

9.June » LUI
Všichni víme, že bez deště duha nebude a přesně tohle povedené heslo přiřadil festival Prague Pride svému novému crowdfundingovému projektu, který pomůže udělat duhový festival víc zelený.

VÍKENDOVÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na představení Úplné zatmění s Matějem Stropnickým a Danem Krejčíkem

18.May » LUI
Již v úterý 21. května se v La Fabrice v Praze odehraje další představení Úplného zatmění v čele s Danem Krejčíkem, Matějem Stropnickým a známou herečkou, kterou však budete muset v rámci naší soutěže odhalit sami.

Nevidomí a slabozrací na internetu: „Chytré telefony ani sociální sítě nám potíže nedělají. Jedině snad ty obrázky…“

25.April » LUI
Internet je neustále v pohybu. Tam kde dřív převládal textový obsah se už několik let jede na vizuál. Kdo nefotí selfiečka, nenatáčí videa nebo není na Instagramu jako by neexistoval. A ten, kdo se nerad fotí, ten alespoň sdílí obrázkové memy. Ne ...
Gabriela Koukalová - Česká biatlonistka
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Lui Body zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lui Body" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes