Bohuslav Bohuněk

Vztahuje se k

Tisková zpráva: INVENTI expanduje do Německa, první pobočku otevírá poblíž Mnichova

3.dubna » Objevit.cz
Česká softwarová společnost INVENTI rozšiřuje své působení do sousedního Německa. Pobočka vznikla jako joint venture se společnostmi Sabo Mobile IT GmbH a Green Digit GmbH a podtrhla tak dlouhodobou vzájemnou spolupráci.INVENTI aktuálně v ČR zaměs...

Tisková zpráva: Josef Čáslavský nově vede technologický vývoj v Mobilním rozhlase

26.března » Objevit.cz
V gov-tech start-upu Mobilní rozhlas brněnské společnosti Neogenia, který je nejrozšířenějším nástrojem pro komunikaci obcí s občany, nastupuje na pozici hlavního softwarového architekta Josef Čáslavský. Absolvent brněnského VUT v minulosti pracov...

Na trh se chystají dvě nové vody - Ferdinandův pramen a Aqua Maria

16.února » MarketingSales
Společnost BHMW stáčí několik lázeňských pramenů a jak v rozhovoru pro MSM prozrazuje výkonný ředitel Vojtěch Milko, na spadnutí jsou další novinky.

A je to tady, Rada zakázala reklamu pohrávající si Kristem

22.prosince » MarketingSales
Rada pro reklamu označila spot, v němž vystupuje "Twistus" za závadnou. Její tvůrci se tváří překvapeně, ale pravda bude někde jinde.

Berete hodně? Pro kalkulačku ČSSD neexistujete

23.února » Týden.cz
Sociální demokracie na svém webu zveřejnila kalkulačku, prostřednictvím které si můžete jednoduše spočítat, jak by se vám změnily daně po vítězných volbách. Ale jen pokud vyděláváte do 50 tisíc. Pro lidi s vyššími příjmy už výpočet nefunguje. Z li...

Hašek, šašek sociálních sítí? Může to být trefa do černého

13.ledna » Týden.cz
"On baví". Motto, které se bývalý vynikající brankář Dominik Hašek rozhodl vtisknout svému energetickému nápoji, splňuje stoprocentně. Na úkor své vlastní důstojnosti, chtělo by se dodat.

Bobek dal pražské zoo sloní trus, moč, papír a teď i sloní mládě

5.dubna » MarketingSales
Dnes se v pražské zoo narodilo slůně, což bude událost sezóny. Shodou okolností tento týden vychází v MarketingSalesMedia i rozhovor s ředitelem zoo Miroslavem Bobkem.

iPhone 5s zlevňuje! Zakoupíte ho už pod 9 000 Kč

5.dubna » Objevit.cz
Velice skloňovaným tématem předchozího měsíce byl nový iPhone SE, který z obchodů pomalu vytlačuje staršího bratra 5s. A z tohoto důvodu mohou příznivci iOS zařízení zakoupit model iPhone 5s za historické minimum, konkrétně za méně než devět tisíc...

Drony budou ve Rwandě roznášet krev a léky

5.dubna » Objevit.cz
Zapomeňte na Amazon a jejich drony, co roznáší zásilky. To je sice moc pěkné, ale ve Rwandě jim vymysleli lepší využití. Letos v létě budou zachraňovat životy. Budou totiž urgentně dodávat krev a léky.

Bohuslav Bohuněk: O budoucnost tištěných titulů se nebojím

5.dubna » Objevit.cz
Novinář, kterého zná prakticky každý PRista u nás. Redaktor v MarketingSalesMedia, který toho o PR a marketingové komunikaci ví možná víc, než kdy budete vědět vy, i kdybyste žili dalších 100 let.

"Celá kancelář honí ptáka" – z ulétlých ibisů se stala reality show

9.března » MarketingSales
Lidé honí ptáky a to, co na začátku vypadalo jako tragédie, se změnilo v reklamní kampaň pražské zoo. Zájem médií i veřejnosti je enormní.
Martin Kuba - Ministr průmyslu a obchodu ČR

Tato informační stránka o Bohuslav Bohuněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohuslav Bohuněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes