nových článků - klikněte pro zobrazení

Jan Borák

Ostrava zní současně!

22.listopadu » Opera PLUS
Koncert ostravských skladatelů, který se konal dne 15. listopadu 2023 v komorním sále OU v rámci festivalu Hudební současnost Ostrava, byl přehlídkou osmi novinek místních autorů a bohatství hudebních výrazů. Představili se na ní jak již etablovaní,…

Šampionát travních lyžařů je u konce, český tým vybojoval celkem 14 medailí

14.září » Zlin.cz
„Letošní výsledky mě velice mile překvapily. Z českého pohledu se jedná o opravdu velmi úspěšný šampionát a všem závodníkům patří velký dík,“ zhodnotil šéftrenér české reprezentace Daniel Mačát.

Ve slalomu čeští travní lyžaři na MS na medaili nedosáhli, seniorských mají pět

11.září » Sport.cz
Čeští travní lyžaři v závěrečné disciplíně domácího mistrovství světa slalomu na medaili nedosáhli, šampion z obřího slalomu Martin Barták druhé kolo nedokončil. Nejlepším z Čechů byl v sobotu ve Štítné nad Vláří šestý junior Jan Borák.

11.září » iDNES.cz
Čeští travní lyžaři v závěrečné disciplíně domácího mistrovství světa slalomu na medaili nedosáhli, šampion z obřího slalomu Martin Barták druhé kolo nedokončil. Nejlepším z Čechů byl dnes ve Štítné nad Vláří šestý junior Jan Borák.

Travní lyžaři Barták a Veselá získali na MS medaile v superkombinaci

10.září » iDNES.cz
Čeští travní lyžaři získali na mistrovství světa ve Štítné nad Vláří další dvě seniorské medaile. V superkombinaci vybojoval Martin Barták stříbro a Alena Veselá bronz. Juniorské redukované pořadí vyhrál Jan Borák, Veselá byla druhá.

Travní lyžařka Alena Veselá získala na MS ve Štítné nad Vláří stříbro.

9.září » Zlin.cz
Ve středu 8. září se na start mistrovského svahu ve Štítné nad Vláří postavili pouze juniorští závodníci, tentokrát byl na programu slalom. Dvoukolový závod nedokončila celá řada kvalitních závodníků, které náročná trať vyřadila z bojů o medaile.