Roman Brabec

Vztahuje se k

Dotaz z poradny: co je to gletování?

4.září » Dum&zahrada.cz
Do naší redakce se dostal krátký, ale zcela konkrétní dotaz. My si vzpomněli, že odpověď můžeme najít i v jednom našem starším čísle. Tak jsme zapátrali a našli. V čísle 5 z roku 2016 odpovídal náš dlouholetý spolupracovník Ing. Roman Brabec.

FOTO: V Roudnici probíhá další ročník Roudnického koštu

10.června » Litoměřický deník
Roudnice nad Labem - Na místním zámku probíhá další ročník vinařské akce Roudnický košt. Podívejte se na fotografie z akce.

OBRAZEM: Hlubocký farář to umí i za plotnou

České Budějovice - Originální dárek dostal k 50. narozeninám hlubocká farář Tomas van Zavrel. Lidé z jeho farnosti mu dali kurz vaření v kulinářském institutu Petra Stupky. A tak se ve čtvrtek nejen popíjelo dobré vínko a povídalo, ale hlavně děla...

OBRAZEM: Podhory 2017

Čistá v Krkonoších - Na místních lukách ve čtvrtek proběhla tradiční výstava zemědělské techniky spojená s předvedením vystavených strojů.

Nezaměstnanost v květnu? Kroměřížsko je nejhorší v kraji

Nejvyšší podíl nezaměstnaných a naopak nejmenší počet volných míst ve Zlínském kraji. Úřad práce ve čtvrtek zveřejnil statistiku za letošní květen, a srovnání pro Kroměřížsko opět vyznívá nelichotivě.

Kolik skutečně stojí nový rodinný dům

9.června » Blanenský deník
Do časopisu Dům a zahrada chodí dotazy, na které už mnoho let odpovídá odborník Ing. Roman Brabec ze stavební společnosti Stings 96. Nyní se redakce chce na webu podělit o zajímavý dotaz a zároveň i velmi důležitou odpověď týkající se ceny nových ...

Jaký je rozdíl mezi kastlovými a špaletovými okny

24.května » Dum&zahrada.cz
Někdo říká, že má na domě špaletová okna, jiný, že kastlová. Třetí říká, že je to jedno, že je to vlastně jedno a totéž. Není.

Dotaz z poradny: Jak dostavět zádveří

17.března » Dum&zahrada.cz
V našem starším domě nám hodně chybí zádveří. Chtěli bychom jej dostavět, jenže náš dům je zateplený (5cm polystyren na cihle Porotherm). Musíme kvůli napojení zádveří odstraňovat kus zateplení, nebo by bylo lepší realizovat zádveří jako stavbu be...

Kolik skutečně stojí nový rodinný dům

21.září » Dum&zahrada.cz
Do našeho časopisu chodí dotazy, na které už mnoho let odpovídá odborník ing. Roman Brabec ze stavební společnosti Stings 96. V novém čísle máme jeden zajímavý dotaz a zároveň i velmi důležitou odpověď, o kterou se musíme podělit i na webu.

Dotaz z poradny: Máme dát plechovou krytinu?

19.srpna » Dum&zahrada.cz
Do časopisu Dům&Zahrada přišel dotaz na položení plechové krytiny. Náš dlouholetý spolupracovník a odborník Ing. Roman Brabec na něj odpovídá.

Kolik stojí demolice starého domu

16.března » Dum&zahrada.cz
Koupili jsme starý dům určený k demolici -- šlo nám pouze o pozemek. Nicméně bychom potřebovali vědět, na kolik demolice přibližně přijde peněz (například přepočteno na kubický metr obestavěného prostoru), jaká jsou pro ni nutná povolení a jak je ...

Tato informační stránka o Roman Brabec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Brabec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes