Josef Brabenec

Vztahuje se k

V nemocnici v Břeclavi se počítá s úsporou kolem 128 miliónů Kč v průběhu 10 let

31.března » TZB-info
Rozhovor s Ing. Josefem Brabencem, jednatelem ENBRA a.s., na letošním veletrhu Aquatherm 2018 v Praze o požadavku zákazníka na komplexní dodávku, o poprodejním servisu, kvalitě, úsporách a EPC, překvapivě o kvalitě šunky a o "životě" v oboru TZB.

Hudební jaro v Evangelickém kostele

18.května » Plzeň.cz
V rámci VIII. ročníku festivalu Hudební jaro v Evangelickém kostele, který probíhá od 21. dubna do 6. června v kostele Farního sboru Českobratrské církve evangelické, Jiráskova 481, Rokycany, se koná v pátek 19. května 2017 další koncert, tentokrá...

TZB-info gratuluje

28.ledna » TZB-info
Pan Josef Brabenec, majitel společnosti ENBRA, oslaví 4. února životní jubileum. Požádali jsme ho tedy o krátký rozhovor. Zajímalo nás, jak vzpomíná na své podnikatelské začátky? Jaké hodnoty zastává a jak tráví svůj volný čas?

Programové prohlášení Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB (AOVV)

3.října » TZB-info
Představenstvo Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB (AOVV) přijalo 21. 9. 2016 programové prohlášení, které vychází ze změn v distribuci výrobků TZB, a vymezuje místo a úlohu AOVV na českém trhu.

Tachovští muzikanti se představují

17.června » Plzeň.cz
V Muzeu Českého lesa v Tachově se dnes v 18 hodin koná další akce pod názvem Muzejní zahrada zve … tentokrát Tachovští muzikanti se představují. Program zahrnuje muziku a trošku mluveného slova, tentokrát s Josefem Brabencem.

Enersoláci z Vysočiny navštívili na pozvání pražský Senát

15.června » prvnizpravy.cz
Vítězové kola Enersol Michal Novák a Josef Brabenec se se svým koordinátorem Milanem Řehořem a ředitelem VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou Jaroslavem Kletečkou zúčastnili jednání v pražském Senátu.

Enersoláci z Vysočiny v Senátu

13.června » Kraj Vysočina
Vítězové národního kola Enersol Michal Novák a Josef Brabenec se se svým koordinátorem Milanem Řehořem a ředitelem VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou Jaroslavem Kletečkou zúčastnili zasedání výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životního prostředí....

Tato informační stránka o Josef Brabenec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Brabenec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes