Pavel Brandl

Vztahuje se k

Jak je možné, že lidstvo stále nevymřelo aneb talent dětí k sebedestrukci

22.května » Ženy iPrimy
Máte pocit, že vaše dítě je to nejlepší, nejkrásnější a nejdokonalejší na světě? Tak Matěj Rychlý vás vyvede z omylu! Dokonce předloží neprůstřelná fakta o tom, že člověk je vlastně tvor naprosto nedokonalý a dítě obzvlášť.

Tygří dvojčata Bulan a Wanita poznávají venkovní výběh

24.dubna » FiftyFifty
Mláďata tygrů malajských narozená loni v říjnu v Zoo Praha, Bulan a Wanita, se v krásném jarním počasí poprvé podívala do venkovního výběhu. Tam teď budou trávit čím dál více času.

Tygří dvojčata z pražské zoo poprvé venku

Mláďata tygrů malajských narozená v pražské zoologické zahradě vloni v říjnu, Bulan a Wanita, se v krásném jarním počasí poprvé podívala do venkovního výběhu. Tam teď budou trávit čím dál více času. FOTOGALERIE v článku.

Tygří dvojčata Bulan a Wanita se podívala poprvé ven, hned to odnesla zeleň

13.dubna » Pražský patriot
Mláďata tygrů malajských narozená loni v říjnu, Bulan a Wanita, se včera v krásném jarním počasí poprvé podívala do venkovního výběhu. Tam teď budou trávit čím dál více času.

Při první venkovní procházce nevycházeli malajští tygři Bulan s Wanitou z údivu

12.dubna » Novinky.cz
To bylo divení, když se mladí tygři malajští Bulan a Wanita poprvé podívali do venkovního výběhu. Takových podivných věcí tu na ně čekalo, ještě že s nimi byla máma Banya, která jim vše v tygřím jazyku vysvětlila. To se to bude usínat, s tolika zá...

Tygří dvojčata Bulan a Wanita se poprvé podívala ven i za doprovodu mámy tygřice

12.dubna » Náš REGION
„Bulan a Wanita spolu s matkou Banyou vyšli do venkovního výběhu v jednu hodinu odpoledne a předpokládáme, že v něm setrvají do podvečera,“ uvedl ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. „Doba jejich pobytu…

Pražská zoo představila vzácná zvířata, kterým hrozí vyhynutí

20.března » Novinky.cz
V důsledku lidských zásahů ubývá v přírodě zvířat. Pražská zoologická zahrada se rozhodla na problém upozornit kampaní Vzácní a jedineční, v níž návštěvníkům představí nejvzácnější exempláře, které jsou v přírodě buď ohrožené, nebo už zcela vyhynulé.

Pražská zoo představila vzácná zvířata, která bojují s vyhynutím

20.března » Novinky.cz
V důsledku lidských zásahů ubývá v přírodě zvířat. Pražská zoologická zahrada se rozhodla na problém upozornit kampaní Vzácní a jedineční, v níž návštěvníkům představí nejvzácnější exempláře, které jsou v přírodě buď ohrožení, nebo už zcela vyhynulí.

Tom a Berta v pražské zoo: Vášnivá láska ledních medvědů!

11.března » Aha!
Tom (10) miluje Bertu (15) a Berta zase Toma. Na lední medvědy v pražské zoo přišly touhy. Nápadník vytrvale stopoval svou lásku. Dělala trochu fóry, ale nakonec neřekla ne.

Sloní celebrity: přibudou kilo za den a nerozumí česky

12.prosince » Seznam Zprávy
V pražské zoo jsou k viděné dvě velké hvězdy - velké i vzrůstem. Jde o slůňata jménem Max a Rudi. První dva sloni, kteří se loni v zoologické zahradě nejen narodili, ale byli zde i počati.

Kurátor savců: Pro úspěšný odchov mláďat je potřeba i tvrdost

18.listopadu » ČeskéNoviny.cz
Praha - V Zoo Praha se daří rozmnožit ročně 50 procent chovaných druhů savců. Podle kurátora chovu savců Petra Brandla patří zoo v chovatelství ke špičce. Nejdůležitější pro úspěšný...
Lenka Krobotová - Česká herečka
Miroslav Bobek - Ředitel Zoologické zahrady Praha

Tato informační stránka o Pavel Brandl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Brandl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes