Emil Bratršovský

Vztahuje se k

Zlomený král (František Kalenda)

13.března » Centrum DETEKTIVKY
Někdo usiluje o smrt krále Karla IV. Podaří se dvornímu lékaři vladaře uzdravit a přijít na to, kdo mu usiluje o život? Druhý díl trilogie historických detektivek ze 14. století s amatérským detektivem Siegfriedem. Královský lékař Siegfried z Wölf...

FEJETON: Až

23.června » Neviditelný Pes
Téměř před měsícem bylo zakázáno kouření v restauracích. Nedávno jsem se v jednom periodiku dočetl, jak se zlepší zdravotní stav obyvatelstva a prodlouží se průměrná délka života.

Lež (Emil Bratršovský)

1.února » Centrum DETEKTIVKY
Úspěšný reklamní fotograf a sochař Emil Bratršovský nabízí svižně napsanou a vtipnou detektivku z reklamní branže. Vše nasvědčuje tomu, že bude úspěšný i tady.

Fotograf, sochař a spisovatel Emil Bratršovský pokřtil svůj druhý detektivní román

8.prosince » Centrum DETEKTIVKY
Křest detektivky Emila Bratršovského Lež proběhl za účasti zpěváka Kamila Střihavky a fotbalisty a trenéra Jana Bergera.

Ukázka z knihy Emila Bratršovského Lež

26.listopadu » Centrum DETEKTIVKY
Přečtěte si ukázku z knihy Emila Bratršovského Lež, která je volným pokračováním úspěšné detektivní novely ze současnosti Nejasné představy o vraždě.

Tato informační stránka o Emil Bratršovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emil Bratršovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes