Pavlína Braunová

Vztahuje se k

Divoký život a záhadné zmizení zpěvačky Pavlíny Braunové. Stala se mladá dívka obětí autostopu? Zmizelí Češi

10.března » KrajskeListy.cz
V dalším pokračování našeho seriálu o dlouhodobě pohřešovaných Češích se vydáme do Strakonic. Mapovat budeme příběh dívky, která se mohla stát hudební hvězdou první velikosti. Pocházela ze Sokolova, ale od poloviny 80. let minulého století žila ve...

Wolf Lost In the Poem, folková alternativa pro náročné

28.února » ČRo Pardubice
Wolf lost in the poem - pozoruhodná a poněkud náročnější muzika je patrně to nejprogresivnější, nejodvázanější, zvukově nejjedovatější a hudebně nejoriginálnější, co v našem žánru v současné době můžeme slyšet.

KRIMIPOMNÍČKY: Po zpěvačce pátrají kriminalisté už 27 let. Našli botu

13.dubna » iRegiony Impuls
Když v srpnu 1988 začali známí a příbuzní postrádat tehdy 23letou zpěvačku Pavlínu Braunovou, domnívali se, že se objeví maximálně do několika dnů. Ještě dnes je žena vedena jako pohřešovaná. Policie po ní stále pátrá.

KRIMIPOMNÍČKY: Po zpěvačce pátrají kriminalisté už 27 let. Našli botu

13.dubna » iDNES.cz
Když v srpnu 1988 začali známí a příbuzní postrádat tehdy 23letou zpěvačku Pavlínu Braunovou, domnívali se, že se objeví maximálně do několika dnů. Ještě dnes je žena vedena jako pohřešovaná. Policie...

Tato informační stránka o Pavlína Braunová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavlína Braunová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes