Tereza Brázdová

Vztahuje se k

Prázdninové rozhledy: Jak se dostat na střechu Evropy?

3.července » ČRo Pardubice
Do kopců se trmácíme proto, abychom si mohli užít ten slastný pocit při pohledu na svět pod námi. Pěkný rozhled po kraji, to je cíl mnoha z nás. I v Pardubickém kraji máme spoustu krásných rozhledů, a to nejen z rozhleden.

Ohlédnutí za studentskou radou 2017/2018

3.července » Prachatice
Dne 26. 6. 2018 vedení města na radnici poděkovalo studentům Studentské rady města Prachatice 2017/2018 za zájem o věci veřejné a aktivitu ve školním roce.

Prázdninové rozhledy - objevte místa s mimořádným výhledem!

26.června » ČRo Pardubice
Do kopců se trmácíme proto, abychom si mohli užít ten slastný pocit při pohledu na svět pod námi. Pěkný rozhled po kraji, to je cíl mnoha z nás. I v Pardubickém kraji máme spoustu krásných rozhledů, a to nejen z rozhleden.

Studenti nejmenší fakulty Univerzity Pardubice jsou umělci a chemici zároveň

13.dubna » ČRo Pardubice
Památka UNESCO na dosah a moderní ateliéry na Zámeckém návrší v Litomyšli. O studium na Fakultě restaurování Univerzity Pardubice je velký zájem. Musíte mít ale výtvarný talent a přitom se rozhodně nebát chemie.

Pomáhali celý život. Znáte slavné lékaře našeho kraje?

17.března » ČRo Pardubice
Už Hippokratés řekl, že medicína je nepochybně nejšlechetnější ze všech umění. A šlechetné srdce měli rozhodně ti, kteří medicíně a pomoci lidem zasvětili celý svůj život.

V nejstarší škole se učí už od dob renesance

23.února » ČRo Pardubice
Budovou nejstarší školy v našem kraji prošly desítky generací studentů a žáků. Ještě dnes ji navštěvují posluchači Moravskotřebovské univerzity třetího věku, a tak tradice výuky na Latinské škole stále pokračuje. Už stovky let.

Největší model železnice opět v provozu, ale jen na pár dní

9.února » ČRo Pardubice
Jen jednou za dva roky chrudimští modeláři sestavují společný model železnice. Je největší ve východních Čechách a k vidění bude jen několik dní.

Kočí: malá obec s velkým srdcem

3.listopadu » ČRo Pardubice
Kočí má zvláštní polohu a slavný kostel. Už při prvním kroku po dřevěném mostě pochopíte, že vaše cesta povede hluboko do minulosti. A že bude výjimečná.

Vysokomýtští si brány a věže rozebrat nenechali

3.listopadu » ČRo Pardubice
Vysoké Mýto má nejen unikátní čtvercové náměstí, ale může se pochlubit i počtem středověkých městských bran a věží. Některé už přitom měly namále.

Na pardubickém zámku pavouky nevyhánějí. Naopak

20.října » ČRo Pardubice
Východočeské muzeum v Pardubicích má výjimečnou sbírku. Zahrnuje kolekce, které v Česku patří mezi nejcennější. Kromě skla, pohlednic, zbraní nebo mincí jsou to i pavouci.
Josef Váchal - Český malíř, grafik, ilustrátor, sochař, řezbář a také s

Tato informační stránka o Tereza Brázdová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Brázdová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes