Vendula Brdičková

Vztahuje se k

93letý senior poprvé po osmdesáti letech napsal Ježíškovi. Přeje si vlastní květinu a zdravá vnoučata

22.listopadu » iROZHLAS
Do nově opraveného Domova důchodců v Černožicích u Jaroměře se po roce stěhují zpátky jeho klienti. V prvorepublikové vile tak senioři prožijí vánoční svátky poprvé ve zcela nových pokojích.

Na Zlínsku je připraveno na silné deště 13 čističek odpadních vod

1.srpna » Novinky.cz
Čističky mají dešťové zdrže, kterými jsou schopny zachytit nadměrný přítok vody po začátku deště. Město Zlín má navíc k dispozici až tři dešťové zdrže o celkovém objemu 4500 metrů krychlových a k tomu i 27,5 kilometru dešťových stok.

Judita z Prahy motivuje jízdou na kole hendikepované k pohybu

27.července » Novinky.cz
Judita Klosaková z Prahy, která do svých 37 let podstoupila nejen náročnou onkologickou léčbu, ale i výměnu kyčelního kloubu, se poprvé na elektrokole v rámci projektu Apache mění život projela na Barrandov, kde bydlí.

Elektrokola mění životy

30.června » Novinky.cz
Ve Žlutých lázních, v rámci Pražského léta České pojišťovny a pořádající neziskové organizace Cesta za snem, byla v sobotu 24. června předána elektrokola třem hlavním aktérům projektu třetího ročníku Apache mění život.

Lidé zaplatili za neoprávněnou jízdu na dálnicích 34 milionů

13.března » prvnizpravy.cz
V roce 2016 zaplatili lidé na pokutách za neoprávněnou jízdu po českých dálnicích skoro 34 milionů korun.

V roce 2017 se vymění na Zlínsku potrubí za 63 milionů korun

10.března » Naše voda
Vodovody a kanalizace Zlín a.s. (VaK) vymění potrubí za 63 milionů korun. Informovala o tom dnes Vendula Brdičková ze společnosti […]

Na Pilníkovo pozdní odpoledne v Čerčanech přijedou děti ukázat salta a přemety na motorce

27.července » Novinky.cz
Čerčany u Prahy se v sobotu 30. července mohou těšit na úvodní závod Mezinárodního mistrovství ČR ve freestyle motokrosu, který se uskuteční jako Pilníkovo pozdní odpoledne. Proběhnou i ukázky motokrosu dětí ve věku 9 až 14 let, které podporuje Au...

V Olympijském parku RIO-Lipno si děti vyzkouší jízdu na motokárách

26.července » Novinky.cz
Kartingová akademie má za cíl seznámit mladé zájemce z řad dětí a jejich rodičů s krásou motokárového sportu a pomoci jim se vstupem do tohoto sportovního odvětví. Vedení Kartingové akademie se ujal zkušený jezdec a několikanásobný mistr ČR v kart...

Budoucím okruhovým šampionům půjčí i závodní vůz

19.července » Novinky.cz
Účastníci soutěže Hledá se nový okruhový šampion, kterou organizuje Automotoklub Most s podporou Autoklubu České republiky pro mladé muže a ženy ve věku 15 až 27 let, nepotřebují „vlastní nářadí“.

Lesní školka ve Starkoči u Náchoda nabídne dětem luxus hraní si venku

12.července » Novinky.cz
Rodiče, kteří hledají pro své předškolní děti něco jiného, než nabízí klasická mateřská škola, mají příležitost vyzkoušet novinku. Ve Starkoči u Náchoda v sadě na Ovčáckém kopci bude v létě probíhat Letní lesní školka Světýlko.

Tato informační stránka o Vendula Brdičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vendula Brdičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes