Boris Brejcha

Vztahuje se k

Hardwell a Heimdall v line-upu Tomorrowlandu

12:55 » RAVE.cz
Letošní edice belgického festivalu má venku svůj seznam vystupujících v kompletní podobě už nějakou dobu, bylo tedy dost času jej prostudovat a odhalit jeho největší lákadla.

Nina Kraviz, Sven Väth nebo Dax J se chystají na Nature One 2018

3.dubna » RAVE.cz
Boris Brejcha, Johannes Heil, Joseph Capriati, Len Faki, Charlotte de Witte nebo Klaudia Gawlas patří taky mezi oznámené vystupující letošní edice oblíbeného německého festivalu.

Time Warp 2018: Ohne Richie?

21.února » RAVE.cz
Na jedné z nejslavnějších techno-halovek světa (německém Time Warpu) po delší době chybí stálice v line-upu: Richie Hawtin. I přesto však nabídne celou řadu velkých jmen.

Boris Brejcha znovu zahraje v Praze

27.listopadu » RAVE.cz
Letos v září vystpupil Boris Brejcha spolu se svým labelem Fckng Serious u Křižíkovy fontány v Praze a příští rok navštíví naše hlavní město zase.

Mrkni se na line upy pro 37. týden

15.září » RAVE.cz
Sven Wittekind, Boris Brejcha nebo A.M.C. vystoupí v Praze, do Brna zavítá Stormtrooper, Zion Train nebo Malaky. Oldschool techno se rozduní po delší době v Olomouci. Už víš, kam vyrazíš? Tak vybírej!
Selena Gomezová - Americká zpěvačka
Emma Watsonová - Britská herečka
Taylor Swift - Americká country-popová zpěvačka

Tato informační stránka o Boris Brejcha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Boris Brejcha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes