Paul Bremer

Vztahuje se k

ANALÝZA: Irák 15 let po Saddámovi. Jeden krok vpřed, pět zpátky

9.dubna » info.cz
Možná vám to bude připadat jako nedávno, kdy se v novinách začal objevovat Irák zhruba stejně často, jako dnes Sýrie. A přitom je to dnes přesně patnáct let, co po třítýdenním útoku amerických vojenských sil padl irácký režim Saddáma Husajna.

Kissingerova potravinová okupace Iráku pokračuje v devastaci Úrodného půlměsíce

8.dubna » Czech Free Press
Irácký zemědělský odborník Dr. Nakd Altameemi vystoupil v televizním pořadu Mnar Muhaweshové, nazvaném „Behind the Headline“ („V pozadí hlavních událostí“), kde diskutoval o zničujícím dopadu války, sankcí a západních korporací na irácké, po stale...

EGYPT: Zpráva na první stránku

9.srpna » Neviditelný Pes
Za normálních okolností by ta zpráva na první stránku či mezi tzv. otvíráky skutečně patřila. V českém mediálním prostředí nikoli.

USAID a americká nadvláda - Základní kurs k pochopení, jak to funguje

14.července » Nová republika
Tony Cartalucci 14. 7. 2016 Zvědavec Zemi dělají její instituce. Pokud jsou tyto instituce zamořeny a již neexistují, přestává existovat i země a národ. K těmto institucím patří úřady vlády, vzdělávání, zemědělství a ekonomický rozvoj, správa přír...
William Hague - Britský politik
George Friedman - Americký politolog
Kerry John - Ministr zahraničí USA
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik

Tato informační stránka o Paul Bremer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Bremer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes